Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Tarzāna šķēršļu un atrakciju parks
Tarzāna šķēršļu un atrakciju parks

Piedzīvojumu parks Tarzāns piedāvā daudz dažādas unikālas brīvdabas aktivitātes visai ģimenei! Parkā atradīsiet šķēršļu trases kokos gan lieliem, gan maziem! Troses nobraucieni vairāk kā 1 km garumā! Kameršļūkšanas trasi, bērnu safari, elektrokartingus, brīvdabas batutu parku, milzu šūpoles, katapultu, loka šaušanu un citas aktivitātes! Parkā atrodas arī 400m gara rodeļu trase, kas izvietota uz vienas no stāvākajām nogāzēm reģionā, kā arī modernākais krēslu pacēlājs Latvijā!


 

Adrese

Peldu iela 1, Sigulda

Koordinātas

57.159627   24.838678

Tālrunis

27001187

e-pasts

tarzans@tarzans.lv

www

www.tarzans.lv

Cenas

Bērniem:

no 3 līdz 6 gadu vecumam 7.00 EUR;

no 6 līdz 9 gadu vecumam 8.00 EUR;

no 10 līdz 17 gadu vecumam 12.00 EUR;

pieaugušajiem 18.00 EUR.

 

www.tarzans.lv/cenas     

Atlaides grupām:

6 līdz 15 pers. - 10%

16 pers. un vairāk - 20%

 

Tarzāna šķēršļu parks sastāv no 11 trasēm un vairāk kā 140 dažādiem kokos izvietotiem šķēršļiem, kas atrodas līdz pat 20 metrus virs zemes. Piedzīvojumu parka izvietojums Gaujas ielejas nogāzē ļaus izbaudīt lieliskas dabas ainavas. Interesanti būs gan pašiem mazākajiem, gan pieaugušajiem, jo trases ir pielāgotas dažādām grūtības pakāpēm. Interesanti būs gan pašiem mazākajiem, gan pieaugušajiem, jo trases ir pielāgotas dažādām grūtības pakāpēm.

 

Siguldas Rodeļu trase ir izveidota uz vienas no stāvākajām nogāzēm Latvijā. Trase darbojas uz amerikāņu kalniņu principa un ļauj attīstīt ātrumu līdz pat 40km/h, ko katrs var ierobežot ar bremzes rokturi. Trases garums 400m. Drīkst braukt divatā ar bērnu, brauciens ir drošs, jo katrs braucējs tiek piesprādzēts ar drošības jostu.

 

Krēslu pacēlājs ir pirmais un modernākais Baltijā. Brauciena laikā paveras skaists skats uz Gauju un Gaujas ieleju vairāku kilometru garumā. Brauciena ilgums katrā virzienā 4,5 minūtes. Augstākā vieta virs zemes 15m, garums 330m.

 

Katapultā izbaudīsiet paātrinājumu un uzlidosiet debesīs, kam sekos atrašanās bezsvara stāvoklī, brīvais kritiens atpakaļ un šūpošanās gumijās. Lidojuma augstums 20 metri.

 

Tarzāna Milzu šūpolēs cilvēks tiek iestiprināts drošības jostās, atvilkts 14 m augstumā un palaists vaļā ļaujot izbaudīt brīvo kritienu un iespaidīgu izšūpošanos.

 

Brīvdabas Pneimatiskā šautuve visiem šaušanas cienītājiem. Šaušana mērķī notiek no 10 metru attāluma, sašauto mērķi iegūsiet kā suvenīru.

 

Izmēģiniet savas prasmes brīvdabas loka šautuvē. Tarzāna parks dažāda izmēra lokus, ar kuriem varēs šaut gan bērni, gan pieaugušie. Tarzāna instruktori mācīs rīkoties ar loku tā, lai varētu trāpīt mērķī.

 

Alpīnisma sienas augstums ir 9m un tai ir divi paralēli celiņi, ar 7 dažādiem maršrutiem.

 

Tarzāna parks piedāvā arī velokartus un četrvietīgus ģimenes velomobīļus ar papildvietu bērnam (max 30kg.). Noma atrodas pie Siguldas velo celiņa Svētku laukumā, kas nodrošina braucējiem plašas maršruta izvēles iespējas. Līdzi tiek dota maršrutu karte ar Siguldas ievērojamākajiem apskates objektiem.

 

 

Tarzāns KIDS

 

Tarzāna Pirātu šķēršļu trase ir piedzīvojumu trase 7-12 gadus veciem bērniem ar 17 dažādiem šķēršļiem, kas ved caur pirātu kuģi. Trasē jāpārvar visdažādākie šķēršļi, kā, piemēram, jālien caur „Liānu taku”, jālido uz „Puķu poda”, jābrauc ar skrituli pa trosi un daudzi citi. Bērniem tā būs aizraujoša izklaide kopā ar fizisku aktivitāti!

 

Tarzāna Bērnu šķēršļu parks ir paredzēts 3-7 gadus veciem bērniem. Parka šķēršļi ir izvietoti kokos līdz 2 m augstumā. Mazāko bērnu vecākiem jāiet līdzi pa taciņu un vajadzības gadījumā jāpalīdz.

 

Kameršļūkšana ir atrakcija gan pieaugušiem, gan bērniem, kur šļūkšanai pa mākslīgā seguma trasi tiek izmantotas speciālas kameras. Bērni, kas jaunāki par 7 gadiem, kamerā drīkst braukt tikai kopā ar pieaugušo.

 

Svētku laukumā izveidota bērnu autoskoliņa bērniem no 3 gadu vecuma. Autoskoliņā bērni brauc ar mazām mašīnītēm pa mazām ieliņām, kas aprīkotas ar ceļa zīmēm un gājēju pārejām. Automašīnas ir aprīkotas ar elektromotoriem un to ātrums ir 4km/h. Brauciena laikā vecākiem ir iespēja nobaudīt saldējumu un pasēdēt līdzjutēju vietās. Arī bērnu velokarti Svētku laukumā ir lieliska aktivitāte bērniem jau no 3 gadu vecuma.

 

Piepūšamā atrakcija "Dino parks" ir iespaidīga, liela atrakcija 8 - 14 bērniem, kas veidota pēc "Jurassic Park" motīviem. Atrakcijā ir dinozauri, aizvēsturisku dzīvnieku ilkņi un kalns ar slidkalniņu. Dino parka apmeklētāja mērķis ir sasniegt kalna virsotni, lai pēc tam baudītu nobraucienu pa slidkalniņu.

 

Volvo bērnu elektriskais ekskavators ir jautra un izglītojoša izklaide ikvienam. Ekskavators aprīkots ar funkcionālu kausu kas rok smiltis smilšu kastē.

 

Gumijlēkšanas batutu atrakcija ļauj ikvienam lēkt uz batuta augstāk un drošāk, iesprādzētam gumijas saitēs.

 

Tiek rīkotas bērnu ballītes kopā ar Tarzānu vai Džeinu. Piedāvājumā 2 stundu programma ar iespēju izmantot vigvamu vai piknika vietu un programmā iekļaut jebkuru no bērnu atrakcijām. Papildus piedāvājumā dāvana jubilāram no Tarzāna parka!

Tarzāna parks rīko arī sporta spēles.


Galerija:


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Aprīlis 2021
  P O T C P S S
        01 02 03 04
  05 06 07 08 09 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    
Siguldas maršruti