Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Siguldas novada viesu māja “Brūveri” saņem Zaļo sertifikātu
Siguldas novada viesu māja “Brūveri” saņem Zaļo sertifikātu

Profesionāla lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” nosaucis 23 lauku tūrisma uzņēmējus, kuri šajā gadā saņēmuši vides kvalitātes zīmi “Zaļais sertifikāts”. No Siguldas novada šo sertifikātu saņēma viesu māja “Brūveri”.

 

Viesu namam sertifikāts pagarināts jau trešo reizi, un tā saimnieki uzsver, ka sertifikāta iegūšanai izvirzītie kritēriji tiek uztverti kā vadlīnijas, lai attīstītu zaļo domāšanu pakalpojumu sniegšanā. Teritorijā tiek šķiroti atkritumi, darbībā izmantoti ekoloģiski materiāli. Tāpat šajā gadā izveidots elektroauto uzlādes punkts.

 

“Zaļais sertifikāts” ir vides kvalitātes zīme lauku tūrisma saimniecībām, kurās ievēro videi draudzīgus saimniekošanas principus, saudzējot apkārtējo vidi, taupot dabas resursus, saglabājot ainavas un bioloģisko daudzveidību, un ievērojot vietējās tradīcijas. Turpinot attīstību, “Zaļā sertifikāta” saimniecības ievieš jauninājumus un šobrīd aktuālākie ir saules paneļu uzstādīšana, uzlādes iespēju piedāvājums elektroauto, dabas maršruti un savstarpēja sadarbība, lai zaļās brīvdienas viesiem kļūtu interesantākas.

 

“Zaļā sertifikāta” iegūšanu un piešķiršanu apstiprina īpaša vides un tūrisma ekspertu komisija. Sertifikāts tiek piešķirts uz trim gadiem, pēc tam notiek atkārtota apsekošana un sertifikāta pagarināšana.


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Janvāris 2021
  P O T C P S S
          01 02 03
  04 05 06 07 08 09 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
Siguldas maršruti