Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

“Siguldas devonā” notiks projekta “Mežtaka” lekcija-darbnīca
“Siguldas devonā” notiks projekta “Mežtaka” lekcija-darbnīca

1. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 14.30 kultūras centrā “Siguldas devons” norisināsies lekcija-darbnīca Pierīgas novadu tūrisma nozarē iesaistītām organizācijām “Jaunās iespējas un izaicinājumi dabas tūrisma produktu pārdošanā”.

Pasākumu organizē Rīgas plānošanas reģions projekta “Mežtaka” ietvaros, un tajā aicināti piedalīties Siguldas novada uzņēmēji, tūrisma nozares speciālisti un citi interesenti.

 

Tikšanās laikā dalībnieki uzzinās par jaunveidoto “Mežtakas” maršrutu, kā arī iegūs praktiskus ieteikumus par to, kā izmantot pandēmijas laikā radušās izmaiņas, kas skārušas patērētāju ieradumus, un kā efektīvāk izmantot tūrisma produktu reklamēšanas un pārdošanas kanālus.

 

“Mežtaka” ir garās distances pārgājienu maršruts, kas sākas Rīgā un turpinās līdz Tallinai. Latvijā pārgājienu maršruts iet cauri Gaujas Nacionālajam parkam, Ziemeļgaujai un Veclaicenei. Igaunijā turpinās cauri Setu zemei, gar Peipusa ezeru un tālāk pa Ziemeļigauniju līdz Tallinai. “Mežtakas” maršruts ir aptuveni 1050 kilometru garš, un tas tiek sadalīts 50 atsevišķos vienas dienas gājiena posmos pa apmēram 20 kilometriem dienā. “Mežtaka” iekļauj visus Baltijas valstīm raksturīgākos mežu tipus un savvaļas dabas elementus – augus, zvērus, sēnes un citus.

Rīgas plānošanas reģiona teritorijā atrodas četri “Mežtakas” posmi: Rīga–Baltezers; Sigulda–Murjāņi; Baltezers–Vangaži; Vangaži–Murjāņi.

 

“Mežtaka” tiek veidota projekta “Garās distances pārrobežu pārgājienu maršruts “Mežtaka”” ietvaros, kas tiek realizēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas atbalstu.

Pieteikšanās dalībai lekcijā-darbnīcā norisinās līdz 25. septembrim, reģistrējoties šeit.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus

 


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti