Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Sigulda izstādē “Balttour 2017” prezentēs “Zērgli” un futbolgolfa parku
Sigulda izstādē “Balttour 2017” prezentēs “Zērgli” un futbolgolfa parku

Šajā nedēļas nogalē no 3.-5.februārim tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2017” Siguldas novada tūrisma stendā tiks prezentēti sezonas jaunumi – atrakcija “Zērglis” un Baltijā pirmais futbolgolfa parks.

 

Siguldas novads ir Baltijā ievērojamākais aktīvās atpūtas centrs ar unikālām izklaides iespējām, tāpēc ļoti nozīmīgi, ka šo lomu iespējams stiprināt, īsi pirms aktīvās sezonas sākšanās iepazīstinot ar sezonas lielākajiem jaunumiem, kā arī visu plašo Siguldas novada tūrisma piedāvājumu.

Jaunā atrakcija “Zērglis” ir piedzīvojums, kuras laikā ar īpašas, atvērta tipa iekārtas palīdzību divām personām vienlaicīgi ir iespēja šķērsot Gaujas ieleju, izmantojot esošo gaisa vagoniņa trosi. Savukārt Baltijā 1. Futbolgolfa parkā, kas atvērsies šī gada 1.maijā, iespējams ģimenes vai draugu lokā pastaigu padarīt par aizraujošu piedzīvojumu.

Izstādes apmeklētāji Siguldas novada stendā varēs iegūt plašāko informāciju par tūrisma un aktīvās atpūtas iespējām, maršrutu kartes, kā arī informāciju par plānotajiem pasākumiem, tajā skaitā jubilejas - XXV Starptautiskajiem Siguldas Opermūzikas svētkiem u.c.

Saistībā ar Siguldas dalību Rīgas – Gaujas reģiona programmā “Eiropas gastronomijas reģions 2017”, kas tiks prezentēts atsevišķā Gaujas Nacionālā parka (zīmola “Enter Gauja”) stendā, plānota reģiona produktu degustāciju programma, kā arī apmeklētāju iepazīstināšana ar reģiona oficiālajiem suvenīriem. Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar jau rudenī tapušo “Gardēžu ceļvedi”, kā arī jauno drukāto materiālu – Gardēžu pasākumu kalendāru, kurā atrodami arī Siguldas pasākumi – restorānu nedēļas, Muzikālās brokastis u.c.

Jau otro gadu arī Turaidas muzejrezervāts apmeklētājus gaidīs savā stendā, kur ikvienu iepazīstinās ar vasaras sezonas plašo ekspozīciju un pakalpojumu piedāvājumu, plānotajiem pasākumiem, šogad īpaši izceļot nemateriālo kultūras mantojumu un tā popularizēšanas formas Turaidā.

Kopumā 2017. gadā šī ir ceturtā no pavisam septiņām tūrisma izstādēm, kurās tiek popularizēts Siguldas novada tūrisma piedāvājums. Gada sākumā Siguldas novada Tūrisma informācijas centra pārstāvji jau apmeklējuši Nīderlandes, Somijas un Lietuvas izstādes, tuvākajā laikā plānots doties uz Igauniju un divām izstādēm Vācijā.


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Februāris 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
Siguldas maršruti