Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Iepazīsti aizraujošo Siguldu – tās dabu un apskates objektus
Iepazīsti aizraujošo Siguldu – tās dabu un apskates objektus

Siguldas novada Tūrisma informācijas centrs apkopojis tūrisma piedāvājumu Siguldā un Siguldas pils kvartālā, aicinot novadniekus, kā arī pilsētas viesus iepazīt Siguldas arhitektūru, dabu, uzņēmējus, kā arī baudīt aizraujošas sporta aktivitātes.

 

Bukleta Viena diena Siguldā piedāvājumā ietilpst trīs piļu ceļš, kas iepazīstinās apmeklētājus ar Siguldas Jauno pili, pils kvartālu un kvartāla amatnieku radošajām darbnīcām, tostarp Dzīvā Sudraba muzeju, tālāk dodoties uz Krimuldas muižu un “Cremon” vīna darītavu, noslēgumā piedāvājot izstaigāt apmeklētāko muzeju Latvijā – Turaidas muzejrezervātu, kur plašajā teritorijā iespējams atrast arhitektūras, mākslas un vēstures pieminekļus. Trīs piļu ceļš piemērots skaistu ainavu un vēsturiskas arhitektūras cienītājiem.

 

Tāpat bukletā aprakstīti skaistākie dabas un pilsētvides objekti – Paradīzes kalns, Ķeizarskats, Gūtmaņala, Svētku laukums un Spieķu parks, kurā apspēlēts Siguldas tradicionālais suvenīrs – spieķītis.

 

Vienkopus apkopots arī sportiskā tūrisma piedāvājums, kas ļauj piedzīvot neaizmirstamas emocijas aktīvā tūrisma piekritējiem, apmeklējot Siguldas Sporta centru, bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”, piedzīvojumu parku “Tarzāns”, lāzertagu “Poligon-1”, Siguldas futbolgolfu, piedzīvojumu parku “Mežakaķis”, kā arī “Sigulda Adventures” plašo piedāvājumu, tostarp “Aerodium” vēja tuneli, Siguldas gaisa trošu vagoniņu, “Zērgli”.

 

Bukletā Iepazīsti Siguldas pils kvartālu” apkopotas kvartāla radošo amatnieku darbnīcas. Agrākajā Livonijas ordeņa pils priekšpils teritorijā izveidojies unikāls radošais kvartāls, kas vienkopus pulcē izcilus amatniekus, kuri šeit ne tikai strādā, bet meistarklasēs savu arodu māca arī pilsētas viesiem. Siguldas pils kvartālā iespējams gan baudīt kultūru un vēstures elpu, gan mieloties ar Siguldas saldējumu un “Kungu Rijas” piedāvājumu un “Turaidas gardumiem”.

 

Šogad Siguldas pils kvartālā durvis vēris Dzīvā sudraba muzejs, kura ekspozīcijas veidojis juvelieris, mākslinieks un filozofs Oļegs Auzers. Apmeklētājiem ir iespēja uzzināt katra mākslas darba rašanās stāstu un iepazīt sudraba dažādās īpašības, dodoties ekskursijā gida pavadībā, kā arī piedalīties sudraba ūdens degustācijā.

 

Pils kvartālā iespējams apmeklēt tādas darbnīcas kā papīrmākslas darbnīca “Viktora vēstules”, “Baltu rotas”, “Keramikas darbnīca”, “Ādas artelis”, “Tekstila darbnīca”, “Siguldas spieķu darbnīca”, “Aromabreathe”, “Sajūtu dimanti”, “Mydesignpictures”, “Awards&Medal Studio”, “Pienalote”. Šeit iespējams apmeklēt arī suvenīru tirgotājus, kuri nes preču zīmi “Radīts Siguldā”, piemēram, SIA “Sortus” dzērveņu konfekšu asorti, “Kreder factory”, “Sigulda on the Plate” un citus.

 

Savukārt gardus pārsteigumus Siguldas pils kvartālā sniedz restorāns “Kungu Rija”, kafejnīca “Siguldas saldējums un “Turaidas gardumi”.

 

Bukleti drukātā veidā pieejami Siguldas novada Tūrisma informācijas centros, kā arī elektroniski www.tourism.sigulda.lv.


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti