Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Foto orientēšanās spēle “Siguldas ekspedīcija”

Pasākuma datums: 03-10-2020

Pasākuma laiks: 12:00:00

3. oktobrī Siguldā norisināsies aizraujoša foto orientēšanās spēle “Siguldas ekspedīcija”. Tajā dalībniekiem būs sagatavota ne tikai foto orientēšanās, bet arī dažādi papilduzdevumi, kas tapuši sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem, tādējādi ļaujot interesentiem iepazīt Siguldu arī no cita skatupunkta. Reģistrēšanās “Siguldas ekspedīcijai” notiek līdz 1. oktobrim, piesakoties šeit.

Foto orientēšanās spēles sākums ir plānots plkst. 12.00 Jāņa Poruka ielā 14. Pasākumā dalībniekus gaidīs 40 foto orientēšanās kontrolpunkti dažādās pilsētas vietās. Papildus tam īpašus uzdevumus sagatavojuši ekspedīcijas atbalstītāji – dažādi Siguldas uzņēmumi. Lai tos izpildītu, komandām būs nepieciešams gan radošums, gan azarts, gan drosme. Tāpat papildpunktus dalībnieki varēs iegūt par vairākām foto aktivitātēm, iemūžinot ekspedīcijas piedzīvojumus un daloties ar tiem sociālo tīklu vietnēs. Pasākums piemērots gan tiem, kas dzīvo Siguldas novadā, gan pilsētas viesiem.

Maršruta iziešanai paredzētais laiks kategorijā “Ar kājām” ir četras stundas; “Velo” kategorijā – trīs stundas. Ekspedīcijā bez vecuma ierobežojuma var piedalīties gan individuāli, gan komandā līdz pieciem cilvēkiem (ieskaitot). Bērniem līdz 14 gadu vecumam jābūt pieaugušo uzraudzībā. Ja dalībnieks vēlas piedalīties, taču nav komandas, pārējos komandas biedrus piemeklēs pasākuma rīkotāji uz vietas izveidotā komandā.

Dalības maksa – pieaugušajiem 10 eiro, studentiem 7 eiro, bērniem no astoņu līdz 18 gadu vecumam un pensionāriem – 5 eiro, bērniem līdz septiņu gadu vecumam – bez maksas. Reģistrējoties līdz 25. septembrim, tiek piemērota 25% atlaide.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Maijs 2021
  P O T C P S S
            01 02
  03 04 05 06 07 08 09
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
Siguldas maršruti