Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

9. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā Siguldas pilsētas vidusskolā

Pasākuma datums: 03-10-2020

3. un 4. oktobrī Siguldas pilsētas vidusskolā notiks 9. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā. Atbilstoši turnīra rezultātiem tiks apbalvoti pirmo astoņu vietu ieguvēji, tiks noteikti trīs labākie Siguldas novada šahisti, kā arī tiks piešķirtas speciālbalvas dažādās spēlētāju kategorijās – labākais juniors, seniors, dāma un citas.

Turnīra sākums sestdien ir plkst. 13.30, svētdien – plkst. 10.00. Plānots, ka dalībnieku skaits sacensībās tuvosies simtam, lai arī šogad turnīrā nebūs daudzu regulāru dalībnieku no kaimiņvalstīm.

Tāpat svētdien, 4. oktobrī, plkst. 15.00 Siguldas pilsētas vidusskolā notiks Mildas Laubertes piemiņas ātrspēles turnīrs. Milda Lauberte ir visu laiku slavenākā Latvijas šahiste, un viņas dzīves gaitas bijušas saistītas ar Siguldu, tādēļ Siguldas šaha klubs cenšas rūpēties par M. Laubertes piemiņas saglabāšanu.

Siguldas novada iedzīvotājiem un Siguldas skolu skolēniem dalība 9. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā ir bez maksas.

Turnīra atbalsta Siguldas novada pašvaldība. Šaha turnīru organizē Siguldas šaha klubs sadarbībā ar Siguldas pilsētas vidusskolu, pašvaldības Sporta pārvaldi un Rīgas Šaha federāciju.

Informāciju sagatavoja:
turnīra direktors
Visvaldis Gercāns

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Novembris 2020
  P O T C P S S
              01
  02 03 04 05 06 07 08
  09 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            
Siguldas maršruti