Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Allažu pagasta Tautas nama sezonas atklāšana. Koncerts “Kad satiksimies” Allažu pagasta Tautas namā

Pasākuma datums: 24-10-2020

Pasākuma laiks: 17:00:00

 

Allažu pagasta Tautas nams pēc veiktajiem labiekārtošanas darbiem sezonu atklās 24. oktobrī. Tā tiks aizsākta ar muzikālu koncertprogrammu “Kad satiksimies”, kurā apmeklētājus priecēs mūziķu trio – Iveta Baumane, Roberts Pētersons un Viesturs Samts. Mūziķiem ir ilggadēja pieredze, kas bagātināta dziedot un spēlējot dažādos muzikālos projektos, sadarbojoties ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Dueta Ivetas Baumanes un Roberta Pētersona dziesma “Kad Satiksimies” ir kļuvusi par vienu no spēlētākajām dziesmām, piemēram, “Latvijas radio 2” un citās radio stacijās.

Iveta Baumane – balss un vijole – plašāku atpazīstamību guvusi LNT televīzijas šovā “Dziedošās Ģimenes” un vadot mūzikas raidījumu “Dzintara Dziesmas”, soliste TV3 šovā “Es mīlu tevi Latvija” un grupā “ElektroFolk”. Savukārt Roberts Pētersons dzied un spēlē ģitāru, ir daudzpusīgs mūziķis un dziesmu autors. Roberta Pētersona singli “Cīrulis”, “Nelaid projām”, “Sāksim no jauna”, “Mēs”, “Tevis dēļ” guvuši atpazīstamību un skan Latvijas radiostacijās. Trio sastāvā Viesturs Samts ir sitamo instrumentu speciālists, kurš ir sadarbojies ar daudziem Latvijā zināmiem māksliniekiem un spēlējis vairākās grupās.

Tāpat Allažu pagasta Tautas nama apmeklētājiem 24. oktobrī būs iespēja apskatīt īpaši šim notikumam veidotu stikla mākslinieces Lauras Rostokas izstādi, kā arī video sveicienu, ko, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, gatavo Allažu pagasta Tautas nama amatiermākslas kolektīvi. Svētku reizē tiks izteikta pateicība arhitektam, projekta virzītājiem, SIA “REA Būve” kolektīvam un ikvienam, kas ieguldīja savu darbu Allažu pagasta Tautas nama atjaunošanā. Jāatzīmē, ka nākamgad Tautas nams svinēs savu 95. jubileju.

Ieeja 24. oktobra atklāšanas pasākumā ir bez maksas, taču iepriekš Allažu pagasta pārvaldē jāizņem bezmaksas ieejas kartes. Papildu informācija, sazinoties ar Allažu pagasta Tautas nama vadītāju Guntu Kliestu, zvanot uz tālruņa numuru 28309186.

Jau ziņots, ka Allažu pagasta Tautas namā veikti labiekārtošanas darbi, kuru laikā ir atjaunots foajē, kurā izvietota arī gleznu un fotoattēlu eksponēšanas sistēma. Tāpat labiekārtota ģērbtuve, izveidotas labierīcības un duša personām ar kustību traucējumiem, atjaunotas sieviešu un vīriešu labierīcības, kurās ir iebūvēta jauna ventilācijas sistēma. Ir izremontēta arī kāpņu telpa un saimnieciskā telpa, kā arī mākslinieku telpa, kuru mazās formas amatiermākslas kolektīvi varēs izmantot arī mēģinājumu procesam. Papildus atjaunotajās telpās ievilkta jauna elektroinstalācija. Ārpusē pie ēkas ir izvietots izgaismots afišas stabs, kas nodrošina arī teritorijas apgaismošanu.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Novembris 2020
  P O T C P S S
              01
  02 03 04 05 06 07 08
  09 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            
Siguldas maršruti