Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Liepājas teātra “mācībizrāde” skolēniem “Kā top izrāde” kultūras centrā “Siguldas devons”

Pasākuma datums: 06-10-2020

Pasākuma laiks: 16:00:00

Otrdien, 6. oktobrī, plkst. 16.00 kultūras centrā “Siguldas devons” skolēniem norisināsies Liepājas teātra mācībizrāde “Kā top izrāde”, kas tapusi programmas “Latvijas Skolas soma” ietvaros.

Izrādes laikā aktieri Armands Kaušelis un Ilze Jura atraktīvā un saistošā formā rādīs skolēniem, ka teātris ir kas vairāk par aktieri, kurš no galvas iemācījies lugas tekstu. Skolēniem būs iespēja uzzināt, cik daudz ir jāiegulda, lai izrāde taptu un nonāktu līdz skatītājam, parādot teātri kā vienotu organismu, kurā katras profesijas pārstāvis – sākot no skatuves tehniskajiem darbiniekiem, grāmatvežiem, butaforiem un beidzot ar direktoru, ir neatņemama sastāvdaļa. Mācībizrādes laikā skolēni varēs ne vien skatīties un klausīties, bet arī iejusties aktieru, gaismotāju, skaņotāju lomā.

Biļetes cena – 6 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide. Biļeti iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra “Siguldas devons” biļešu kasē Pils ielā 10.


 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Maijs 2021
  P O T C P S S
            01 02
  03 04 05 06 07 08 09
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
Siguldas maršruti