Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu bezmaksas nodošanas akcija “Zemdegās”, Siguldas pagastā

Pasākuma datums: 21-09-2020

Pasākuma laiks: 14:00:00

Siguldas pilsētas SIA “Jumis” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta un zaļo jeb dārza atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks 21. septembrī no plkst. 14.00 līdz 18.00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā “Zemdegas”, Siguldas pagastā.

Akcijas laikā laukumā bez maksas varēs nodot lielgabarīta un zaļos atkritumus. Bez maksas varēs nodot tādus lielgabarīta atkritumus kā dīvānus, skapjus, krēslus, datorkrēslus, galdus, kumodes, sekcijas, matračus, paklājus, bērnu ratiņus, kā arī dārza un zaļos atkritumus – augļus, dārzeņus, jauktos dārza pārpalikumus, lapas, zāli un zarus līdz septiņiem centimetriem diametrā.

Pārējos šķirotos materiālus (elektroniku, riepas, metālu un citus) iedzīvotāji aicināti vest un nodot atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas” ierastajā darba laikā. Akcijas ietvaros netiks pieņemti būvgruži (celtniecības atkritumi, tajā skaitā podi, vannas, palodzes, durvis, logi un citi ražošanas atkritumi, kas radušies būvniecības procesā).

Lielgabarīta un zaļos atkritumus bez maksas var nodot tikai Siguldas novada iedzīvotāji,uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu.

Lai akcija 21. septembrī norisinātos pēc iespējas operatīvāk, neskaidrību gadījumā par nododamo atkritumu veidiem iedzīvotāji aicināti iepriekš informēt par nododamajiem atkritumiem, rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv.

Tie iedzīvotāji, kuriem 21. septembrī nav iespēju lielgabarīta vai zaļos atkritumus nogādāt šķirošanas laukumā “Zemdegas” saviem spēkiem, līdz 14. septembrim var pieteikt maksas transporta pakalpojumu, rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv.

Ierodoties atkritumu pieņemšanas laukumā, apmeklētāji lūgti rūpīgi izvērtēt un ievērot drošības pasākumus un savstarpējo distancēšanos, par kuriem katra persona, apmeklējot laukumu, atbildību uzņemas individuāli.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Siguldas pilsētas SIA “Jumis” klientu centru, zvanot uz tālruņa numuru 26112288 vai rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Novembris 2020
  P O T C P S S
              01
  02 03 04 05 06 07 08
  09 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            
Siguldas maršruti