Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

“Mūsu Bio tirgus” Zaļās Villas kvartālā

Pasākuma datums: 18-07-2020

Pasākuma laiks: 10:00:00

18. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Zaļās Villas kvartālā notiks “Mūsu Bio tirgus”, kas aicina atbalstīt videi draudzīgu saimniekošanu un iegādāties vietējo produktu. Tirgus notiks jau otro reizi šovasar, un tā galvenais mērķis ir pievērst iedzīvotāju uzmanību ekoloģijas un vides tēmai, popularizējot bioloģiskās lauksaimniecības produktu popularitāti un iepazīstināt sabiedrību ar vietējiem amatniekiem un māksliniekiem.

Kā skaidro “Mūsu Bio tirgus” organizatores, tirgū aicinātas tieši bioloģiski sertificētas zemnieku saimniecības, piedāvājot iespēju atbalstīt zaļu dzīvesveidu ne tikai tāpēc, lai celtu dzīves kvalitāti, bet arī tāpēc, lai pasargātu apkārtējo vidi. Tirgus vērtības ir zaļa domāšana, ilgtspējīga uzņēmējdarbība un inovācijas, kā arī dzīves svinēšana.

Šoreiz uz tirgu tiek aicināti arī īpašie viesi – tradicionālo jomu amatnieki no Talsiem – keramiķi “CIPARNĪCA” un aušanas darbnīca “VIDŪ”. Līdz ar to būs unikāla iespēja Vidzemes pusē iegādāties Kurzemē dizainētus un funkcionālus keramikas traukus, kā arī krāsainus vilnas brunčus un plecu lakatus. “Mūsu Bio tirgus” organizatores iedrošina arī vietējos Siguldas meistarus iznākt no darbnīcām un parādīt savas prasmes.

Tāpat šo sestdien bērniem meistara Ronalda uzraudzībā būs iespēja darboties ar naglām, āmuriem un zāģiem, bet mazajām dāmām un arī viņu mammām būs iespēja savērt krāsainu rotu dabīgo akmeņu darbnīcā.

Kvartāla teritorijā darbojas arī projekts “AUDZ” – kopienas dārzs, kur pilsētniekam ir sava dobe un kur ar kopīgām rūpēm tiek audzēti dārzeņi, garšaugi un puķes.

18. jūlija tirdziņā varēs iegādāties svaigus un pārstrādātus dārzeņus, ogas, augļus, piena produktus, gaļu, maizi, medu un konditoreju, keramiku, koka izstrādājumus, sveces un ziepes, pītus grozus un tekstilizstrādājumus, stādus un dabīgo mēslojumu dārzam, kā arī bioloģiski audzētas lavandas.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti