Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Muzikālās apvienības “Rāmi Riti” saulrieta koncerts Zaļās Villas kvartāla vasaras dārzā

Pasākuma datums: 31-07-2020

Pasākuma laiks: 20:00:00

Piektdien, 31. jūlijā, plkst. 20.00 Zaļās Villas kvartāla vasaras dārzā notiks muzikālās apvienības “Rāmi Riti” saulrieta koncerts.

“Rāmi Riti” ir apvienojušies mūziķi no dažādiem muzikāliem projektiem, kurus šajā sastāvā vieno tautasdziesma. Apvienības mūzikā tautasdziesmas savijas ar latviski meditatīvu muzikālu skanējumu. Ļaujoties balsu, kokles, ģitāras, stabules, flautas, perkusiju un citu instrumentu krāsu plūdumam, klausītājs nokļūst muzikālā vēstījumā, kurš tuvina gan sev, gan savai zemei un tautai.

Koncertā piedalās – Inese Kozuliņa (vokāls, kokle), Mārtiņš Miļevskis (taustiņi, vokāls, perkusijas), Kalvis Vītols (vokāls, perkusijas), Ivars Štubis (ģitāra, vokāls), Alisa Klimanska (flautas, vokāls). Koncerta programmas kodolu veido tautasdziesmas ar Ineses Kozuliņas melodijām, tomēr kopējo skanējumu rada katra “Rāmi Riti” mūziķa iekšējā dzirksts, spēlētais instruments un izteiksme mūzikā.

Ieeja Zaļās Villas vasaras dārzā ir no plkst. 19.00. Apmeklētāji aicināti izvēlēties laikapstākļiem piemērotu apģērbu, siltākai vakara sajūtai vai sēdēšanai uz zemes var līdzi ņemt pledus.

Biļetes cena – 15 eiro. Biļetes var iegādāties tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti