Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Brīvdabas koncerti “Ainavas melodijas” Krimuldas muižā. Komponists Jānis Lūsēns un flautiste Evija Mundeciema

Pasākuma datums: 24-07-2020

Pasākuma laiks: 19:00:00

 

Turpinot brīvdabas koncertu ciklu “Ainavas melodijas”, Krimuldas muižas terasē 24. jūlijā plkst. 19.00 uzstāsies latviešu komponists Jānis Lūsēns un flautiste Evija Mundeciema. Mūziķi koncerta apmeklētājiem piedāvās baudīt muzikālo projektu “Skaņas un noskaņas”.

Projekts “Skaņas un noskaņas” ir Jāņa Lūsēna skaņu laboratorija – dažādu skaņu, tembru saplūšana un mijiedarbība, kas rada interesantus tematiski skaniskus motīvus un skaņu laukus. Tas ir kā neliels ceļojums katra iekšējā pasaulē, kas caur personīgām asociācijām tuvina mūs mieram un ļaušanās priekam mūzikā. Pašam komponistam tā ir ik vakara atslodze un improvizācijas prieks.

Projektā “Skaņas un noskaņas” piedalīsies Jānis Lūsēns ar taustiņinstrumentiem, monohordu un zvaniņiem, savukārt Evija Mundeciema papildinās skanējumu ne tikai ar basa flautas skaņām, bet arī zvaniņiem, vargānu, zvanu plāksnēm un dažādām perskursijām.

Abi mūziķi satikušies komponista Jāņa Lūsēna izlolotajā instrumentālās mūzikas projektā “Aiz…mūzika vēlā vakarā”, kurš tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai.

Brīvdabas koncertu ciklu “Ainavas melodijas” 28. augustā noslēgs koklētāja Laima Jansone.

Biļetes cena – 20 eiro (vietu skaits ierobežots). Biļeti iespējams rezervēt, zvanot uz tālruņa numuru 29111619.

Informāciju sagatavoja:
Krimuldas muižas sabiedrisko attiecību speciāliste
Vera Grāvīte

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti