Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Latvijas mazskautu un guntiņu ziemas nometne “Siguldas Olimpiskās spēles” Laurenču sākumskolā

Pasākuma datums: 31-01-2020

 
No 31. janvāra līdz 2. februārim vairāk nekā 150 mazskauti un guntiņas no visas Latvijas pulcēsies Siguldā, Laurenču sākumskolā, kur norisināsies Latvijas Skautu un gaidu organizētā mazskautu un guntiņu ziemas nometne “Siguldas Olimpiskās spēles’’.
 
Nometnē “Siguldas Olimpiskās spēles” mazskauti un guntiņas tiks iepazīstināti ar piecām Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas (LSGCO) darbības jomām – atvērtību, labo darbu, stāju, dabu un izaugsmi. Šīs jomas caurvīsies nometnes aktivitātēs gluži kā olimpisko spēļu pieci olimpiskie riņķi. Nometnes mērķis ir aktīvi un jēgpilni pavadīt brīvo laiku, attīstot vērtīgas dzīves un sadarbības prasmes un būt dabā. Tāpēc nometne iesāksies ar pārgājienu pa gleznaino Siguldu, turpināsies ar dažādām aktivitātēm – gan sportiskām, gan radošām un izglītojošām, gan ar svinīgu olimpisko spēļu noslēgumu.
 
Nometnē “Siguldas Olimpiskās spēles” jaunie mazskauti un guntiņas varēs iepazīties ar skautu un gaidu prasmēm, taču pieredzējušākie varēs izaicināt paši sevi un, protams, satikt iepriekš iepazītos jauniešus no citām pilsētām. Šajās olimpiskajās spēlēs būs ne tikai jāsporto, bet arī aktīvi jāiesaistās radošajās aktivitātēs.
 
Nometnes organizēšanā piedalās skautu un gaidu vadītāji, kā arī organizācijas dalībnieki no 13 gadu vecuma, tādējādi attīstot paaudžu sadarbību un jauniešu līderību. Visa organizatoru komanda darbu ar jauniešiem veic brīvprātīgi.
 
Informāciju sagatavoja:
Siguldas 83. Skautu un gaidu vienības vadītājs
Gatis Kalniņš
 
 
Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Marts 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
Siguldas maršruti