Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Projekta “Mūzikas republika” meistarklase kopā ar Edgaru Šubrovski jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis”

Pasākuma datums: 31-01-2020

Pasākuma laiks: 19:00:00

Piektdien, 31. janvārī, plkst. 19.00 jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis” Raiņa ielā 3 jaunieši aicināti uz projekta “Mūzikas republika” septīto meistarklasi kopā ar mūziķi un komponistu Edgaru Šubrovski. Pasākumā varēs iepazīt Edgara Šubrovska muzikālo pieredzi, tai skaitā dziesmu tekstu rakstīšanu. Dalība – bez maksas.

Mūziķis un komponists E. Šurovskis spēlējis tādās grupās kā “M. Gvarde”, “Kartāga”, “Hospitāļu iela”, “Gaujarts”, ansamblī “Manta”. Šobrīd darbojas grupā “JUUK”. Grupa pērn izdeva pirmo albumu “Indulgenču tirgotāji”, kas tika atzīts un nominēts Austras balvai. Mūziķis komponējis mūziku ne tikai animācijas filmai “Pavasaris Vārnu ielā” un īsfilmai “Augstāk par zemi”, bet arī radīja “Jēkaba, Mimmi un runājošo suņu” tituldziesmu par drosmi un dzīvi Maskavas forštatē.

Projekts “Mūzikas republika” ir divu entuziastisku jauniešu – Markusa Kozlinska un Lotes Katrīnas Cērpas iniciatīva, kas sniedz iespēju jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem sanākt kopā un muzicēt brīvā vidē, attīstot zināšanas un izpratni par mūziku, klausoties un daloties pieredzē ar jau pieredzējušiem mūziķiem, uzlabojot praktiskās iemaņas dažādu instrumentu spēlē. “Mūzikas republikas” meistarklases līdz šim vadījuši tādi Latvijā pazīstami mūziķi kā Kārlis Kazāks, Pēteris Lunde, Artis Gāga un Kaspars Tobis, Horens Stalbe, Arturs Skutelis.

Projekts tiek īstenots Siguldas novada pašvaldības konkursa “Siguldas novada jauniešu projektu konkurss” ietvaros un to līdzfinansē Siguldas novada pašvaldība. 

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Marts 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
Siguldas maršruti