Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

FIS Latvijas čempionāta rollerslēpošanā 3. posms Fischer Slēpošanas centrā

Pasākuma datums: 13-09-2020

Pasākuma laiks: 11:00:00

Šajā nedēļas nogalē, 12. un 13. septembrī, norisināsies trešais jeb noslēdzošais posms Latvijas čempionātā rollerslēpošanā. Pirmā sacensību diena ar komandu sprintu tiks aizvadīta Rīgā Uzvaras parkā, bet svētdien rollerslēpotāji Fischer Slēpošanas centrā Siguldā sacentīsies jauninājumā – duatlonā (skriešana apvienojumā ar rollerslēpošanu). Šāda formāta sacensības jau ir notikušas iepriekš, bet Latvijas čempionāta ietvaros par medaļām rollerslēpotāji šajā disciplīnā sacentīsies pirmo reizi.

Šīs sezonas Latvijas čempionāts rollerslēpošanā sākās 1. un 2. augustā, kad Cēsu Olimpiskajā centrā Priekuļos tika aizvadīts pirmais posms. Četras nedēļas vēlāk pasaules kausa ietvaros rollerslēpotāji 28. augustā Madonā sacentās 200 metru sprintā. Sacensību noslēdzošajā posmā dažādu vecumu labākie rollerslēpotāji atkal varēs izjust sacensību garšu, cīnoties par valsts čempionāta medaļām. Sacensību trešajā posmā piedalīsies arī pašmāju slēpotājs, sportists Raimo Vīgants, kurš startēs sestdien komandu sprintā ar Edgaru Bernānu.

Latvijas Slēpošanas federācijas pārstāvis Jānis Puida atklāj, ka “komandu sprints ir viens no veidiem, kā ciešāk saliedēt sportistus, jo atbildība par rezultātu vairs nav tikai uz viena indivīda pleciem, bet komandas. Tas nenoliedzami liek dalībniekiem, kuri nav pieraduši kāpt uz pjedestāla, strādāt cītīgāk un labākajiem dot vērtīgus padomus saviem komandas biedriem. Savukārt duatlons ir interesants veids, kā pārbaudīt distanču slēpotāja varējumu divos nozīmīgos aspektos – skriešanā un slēpošanā. Šeit klāt nāk arī veiklības prasmes pie inventāra maiņas – veiksmes faktors, kas izturības sporta veidos bieži vien pietrūkst. Ceram, ka šāda kombinācija sacensību par medaļām padarīs vēl aizraujošāku un dalībniekos viesīs papildu motivāciju”.

Sacensības organizē Latvija Slēpošanas federācija. Tās notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Ivars Bācis


 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Novembris 2020
  P O T C P S S
              01
  02 03 04 05 06 07 08
  09 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            
Siguldas maršruti