Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Latvijas un Lietuvas čempionāts MTB XCO krosā Fischer Slēpošanas centrā

Pasākuma datums: 12-07-2020

Pasākuma laiks: 10:00:00

Pašmāju prestižākās un ekstrēmākās kalnu riteņbraukšanas sacensības – Latvijas čempionāts MTB Olimpiskajā (XCO) krosā – notiks 12. jūlijā Fischer slēpošanas centrā Siguldā. Sacensībās pulcēsies vairāk nekā 300 dalībnieki no Latvijas, un pirmo reizi dalībnieku skaitu papildinās arī Lietuvas sportisti, kuri sacentīsies par savas valsts čempiona tituliem. Par valsts čempiona tituliem jaunatnes, junioru, elites un amatieru grupās sacentīsies licencētie sportisti. Iespējas sevi apliecināt būs arī iesācējiem, kuri varēs startēt “Open” klases sacensībās.

Fischer slēpošanas centrs ir piemērota vieta ne tikai distanču slēpošanas, bet arī kalnu riteņbraukšanas sacensību rīkošanai. Gaujas senielejas kāpumi un nobraucieni allaž ir nopietns pārbaudījums kā profesionāļiem, tā amatieriem un jaunatnes grupu braucējiem. Latvijas čempionāts MTB XCO krosā šeit norisināsies otro gadu pēc kārtas.

Pirmais starts tiks dots plkst. 10.00, kad par godalgām sacentīsies U14 un U16 grupu pārstāvji. Plkst. 10.50 sekos junioru meiteņu un jauniešu puišu sacensības. Plkst. 12.00 starta šāviens tiks dots sieviešu elites un amatieru vīru, kā arī dāmu startam. Ātrākais no braucieniem sāksies ap plkst. 14.00, kad trasē dosies elites, “Cycling for all” un junioru vīri. “Open” jeb hobija klases dalībnieki vecumā no 13 gadiem sacensības sāks plkst. 16.00.

Sacensībās startēs tādi pasaules klases sportisti kā 2017. gada Pasaules kausa ieguvējs U23 grupā Mārtiņš Blūms, pērnā gada pasaules MTB maratona čempionāta 25. vietas ieguvējs Oskars Muižnieks, profesionālais šosejas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs, pasaules TOP līmeņa MTB maratoniste no Lietuvas Katarzina Sosna un virkne citu labi zināmu sportistu.

Uz sacensībām aicināti visi novadnieki un pilsētas viesi. Papildu informācija par čempionātu atrodama tīmekļa vietnē www.lrf.lv, kur būs pieejama dalībnieku reģistrācija.

Sacensības notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs
Toms Markss

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti