Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Baltijas līga volejbolā OC Limbaži/MSĢ pret SAAREMAA VK Siguldas Sporta centrā

Pasākuma datums: 31-01-2020

Pasākuma laiks: 19:00:00

31. janvārī plkst. 19.00 Siguldas Sporta centrā notiks Baltijas līmeņa volejbola spēle, kurā spēkiem mērosies komanda “OC Limbaži/MSĢ” pret “SAAREMAA VK”.
 
Katru spēli komanda “OC Limbaži/MSĢ” uztver kā jaunu izaicinājumu un iespēju attīstīties. Viņi skaidro, ka tas ir smags darbs un volejbola svētki vienlaikus. Komandas sastāvā ir arī Siguldas jaunais volejbola talants Gustavs Auziņš. Šobrīd turnīra tabulā redzamā vieta komandu “OC Limbaži/MSĢ” neapmierina, tāpēc gaidāmajai spēlei komanda gatavojās īpaši aizrautīgi. Savukārt spēles līdzjutēji varēs baudīt ne tikai augsta līmeņa volejbolu, bet arī mūziku, par kuru parūpēsies DJ. Tāpat skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos un citās aktivitātēs.
 
Ieeja – bez maksas.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Februāris 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
Siguldas maršruti