Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

“Bērnu, jauniešu, vecāku žūrijas 2019” noslēguma pasākums Siguldas novada bibliotēkā

Pasākuma datums: 29-01-2020

Pasākuma laiks: 14:00:00

Trešdien, 29. janvārī, plkst. 14.00 Siguldas novada bibliotēkā viesosies grāmatas “Plastmasas huligāni” autore Agnese Vanaga. Tikšanās ar autori notiks ikgadējās lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” noslēguma pasākuma ietvaros, tāpēc īpaši tiek aicināti programmas dalībnieki – lasīšanas eksperti, skolotāji un bibliotekāri no visa Siguldas novada, lai kopīgi svinētu 2019. gada žūrijas noslēgumu.
 
Pasākumā viesosies rakstniece Agnese Vanaga, kuras grāmata bērniem “Plastmasas huligāni” bija iekļauta 2019. gada žūrijas lasīšanas ekspertu vērtējumam starp 28 citām kolekcijas grāmatām. Grāmata “Plastmasas huligāni” jautrā veidā vērš uzmanību uz būtiskām lietām, aicina ieviest jaunus ieradumus, kas labvēlīgi ietekmētu mūsu vidi. Pasākumā autore pastāstīs par grāmatas tapšanu un skaidros, cik garš ir ceļš no idejas līdz grāmatas nokļūšanai grāmatnīcā. Autore izstāstīs interesantus faktus par dabas piesārņojumu, piedāvās iespēju minēt “Plastmasas huligānu” krustvārdu mīklu, kā arī mudinās pasākuma dalībniekus uz pārdomām par to, ko mēs paši varam izdarīt, lai kļūtu dabai draudzīgāki.
 
Lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” Latvijā veiksmīgi darbojas jau no 2001. gada. Tā ir Kultūras ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas finansēta Bērnu literatūras centra iniciatīva. Programma tiek īstenota visā Latvijā, bet kopš 2007. gada tā darbojas arī ārpus Latvijas robežām. 2019. gadā no Siguldas novada programmā kopumā iesaistījušies 185 dalībnieki. Programmas mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību.
 
 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Februāris 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
Siguldas maršruti