Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Kristas Burānes pilnmetrāžas dokumentālā filma “Pasaka par tukšo telpu” kultūras centrā “Siguldas devons”

Pasākuma datums: 15-01-2020

Pasākuma laiks: 19:00:00

Šogad kultūras centra “Siguldas devons” programmā iekļautas arī vairākas latviešu režisoru radītās filmas, no kurām vairākas guvušas atzinību ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mērogā, tostarp režisores Kristas Burānes dokumentālā filma “Pasaka par tukšo telpu” (2017), kuru būs iespēja baudīt 15. janvārī plkst. 19.00 kultūras centra “Digiti” zālē. Pēc filmas seansa kino cienītāji varēs satikt un iepazīt arī filmas režisori.

Dokumentālā filma stāsta par to, kā izcilais Eiropas scenogrāfs un pasniedzējs Andris Freibergs meklē tukšo telpu. Andris Freibergs savu pašportretu rada uz skatuves kā izrādes “Andris Freibergs” scenogrāfiju. Viņš izspēlē sevi kā vietu, kurā vairāk nekā 80 gadus ir bijis laiks spožiem panākumiem, traģiskiem zaudējumiem, dzimšanai, nāvei un sapnim par ideālās tukšās telpas radīšanu, kura sevī ietvertu vienlaicīgi visu un neko, galu un sākumu.

Biļetes cena – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide. Biļetes iespējams iegādāties kultūras centra “Siguldas devons” kasē Pils ielā 10.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Februāris 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
Siguldas maršruti