Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Kamermūzikas vakars Krimuldas muižā. Koncerts ar Jāni Lūsēnu, Kristīni Zadovsku un Eviju Mundeciemu

Pasākuma datums: 10-01-2020

Pasākuma laiks: 19:00:00

Piektdien, 10. janvārī, plkst. 19.00 Krimuldas muižā būs iespēja baudīt pirmo kamermūzikas vakaru kopā ar komponistu Jāni Lūsēnu, Latvijas Nacionālās operas solisti Kristīni Zadovsku un flautisti Eviju Mundenciemu, kuri izpildīs J. Lūsēna dziesmas un instrumentālo mūziku.

Komponista Jāņa Lūsēna sadarbība ar Latvijas Nacionālās operas solisti Kristīni Zadovsku aizsākās 2000. gadā, kad tika iestudēta “Putnu opera”. Abu mākslinieku repertuārā ir daudz skaņdarbu, kas piemēroti šobrīd tik populārajā kamermūzikas žanrā. Lai skanējums būtu krāsaināks, abiem mūziķiem pievienojusies Latvijas Nacionālās operas simfoniskā orķestra flautiste Evija Mundeciema, kura papildu tradicionālajai flautai, spēlē arī pikolo un basa flautas, basuri, radziņus un citus intrumentus.

Pasākuma laikā darbosies kafejnīca (būs iespēja iegādāties muižas uzkodas, kā arī vīnu darītavas “Cremon” dzērienus). Ierašanās no plkst. 17.30. Biļetes cena – 20 eiro, biļetes iespējams rezervēt, zvanot uz tālruņa numuru 29111619.

Kopumā Krimuldas muižā notiks pieci koncerti, piedāvājot apmeklētājiem stilistiski visdažādākās programmas no Ludviga van Bēthovena līdz Astoram Pjacollam. Pirmais notiks 10. janvārī, pēc tam apmeklētāji muižā tiks gaidīti 1. februārī, kad būs iespēja tikties ar “Trio Angelicus”, kā sastāvā ir Elīna Šimkus, Ieva Šablovska un Sondra Lejmalniece. Savukārt 7. martā, ieskandinot sieviešu dienas svētkus, būs tikšanās ar Krišjāni Norveli, Ivaru Bezprozvanovu un Dzintru Erlihi. 28. martā uzstāsies Marlēna Keine, Mihails Čuļpajevs, Agnese Egliņa, taču koncertu ciklu 25. aprīlī noslēgs Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra klaviertrio – Dace Zālīte, Indulis Cintiņš un Mārtiņš Zilberts.

Papildu informācija aplūkojama šeit.

 

Koncertā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Februāris 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
Siguldas maršruti