Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Tikšanās un meistarklase kopā ar mākslinieku Alekseju Naumovu kultūras centrā “Siguldas devons”

Pasākuma datums: 30-10-2019

Pasākuma laiks: 16:00:00

Trešdien, 30. oktobrī, plkst. 16.00 kultūras centrā “Siguldas devons” būs iespēja tikties ar gleznotāju un mākslinieku Alekseju Naumovu, kopīgi aplūkojot ainavu izstādi “Gaujas stāsti audeklos” kā arī piedaloties gleznošanas meistarklasē un radot savu Gaujas senielejas ainavu.

Pieteikties pasākumam iespējams līdz 28. oktobra plkst. 12.00, rakstot uz e-pasta adresi kultura@sigulda.lv. Dalība – bez maksas; vietu skaits ierobežots. Gleznošanai nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti, taču var ņemt līdzi arī savas iemīļotākās krāsas un audeklus.

Mākslinieks Aleksejs Naumovs 40 gadu ilgajā radošajā darbībā ir nostiprinājis pārliecinošu rokrakstu un kļuvis atpazīstams ikvienam mākslas interesentam. Vērtējot viņa daudzveidīgās Latvijas un vispasaules ainavas, nereti meistars tiek dēvēts par mūsdienu izcilāko plenēristu.

Ainavu izstādē “Gaujas stāsti audeklos” ir iespēja vienkopus aplūkot 20. gadsimta otrās puses gleznotāju Gaujas senielejas mākslas darbus, tostarp Siguldas novadnieka Voldemāra Gudovska akvareli “Gaujas krasts”. Vienlaikus izstādē redzami arī senāki mākslas darbi, kas tapuši Latvijas brīvvalsts laikā. Izstāde kultūras centrā “Siguldas devons” apskatāma līdz 20. novembrim.

 

Attēlā: Aleksandra Naumova darbs no personālizstādes “Nebeidzamā ainava”.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Februāris 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
Siguldas maršruti