Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Izcilāko novada pedagogu godināšanas pasākums „Gada balva izglītībā” kultūras centrā „Siguldas devons”

Pasākuma datums: 04-10-2019

Pasākuma laiks: 19:00:00

Lai atzīmētu Starptautisko skolotāju dienu un godinātu Siguldas novada pedagogus, izglītības nozares darbiniekus un organizācijas, kā arī veicinātu izglītības kvalitāti, 4. oktobrī plkst. 19.00 kultūras centrā „Siguldas devons” notiks Siguldas novada „Gada balvas izglītībā” apbalvošanas ceremonija, uz kuru aicināts ikviens novadnieks un izglītības iestāžu darbinieks. Svinīgajā pasākumā piedalīsies vokālā apvienība „Insomnia”, izdziedot gan latviešu, gan ārzemju autoru kompozīcijas unikālās džeza, popa un gospeļa aranžijās. Ar muzikālu priekšnesumu pasākuma apmeklētājus pārsteigs džeza pianists Kristaps Vanadziņš, kurš darbojas arī kā studijas mūziķis un komponists vairākos projektos un īsfilmu un reklāmu radīšanā. Apbalvošanas ceremoniju vadīs pasākuma scenārija autors un režisors – Kristaps Kiršteins.

Pretendentus „Gada balvai izglītībā” par sasniegumiem 2018./2019. mācību gadā 10 nominācijās bija iespēja pieteikt ikvienam novadniekam, un Apbalvošanas komisija godalgošanai izvirzījusi šādus pretendentus:

 • nominācijā „Gada balva par izcilību” (parasti tiek vērtēti kvantitatīvie rādītāji pēc sasniegumiem iepriekšējos gados) – Inta Romanovska;
 • nominācijā „Gada balva par darbu ar skolēniem sākumskolas posmā (no 1. līdz 6. klasei)” – Ināra Paegle;
 • nominācijā „Gada balva par darbu ar skolēniem no 7. līdz 12. klasei” – Anita Ūdre;
 • nominācijā „Gada balva pirmsskolas izglītībā” – Indra Podziņa;
 • nominācijā „Gada balva profesionālās ievirzes, interešu un neformālajā izglītībā” – Līga Trupavniece;
 • nominācijā „Gada veiksmīgākā debija” – Jolanta Bimbere;
 • nominācijā „Gada balva izglītības procesa atbalstam” – Turaidas muzejrezervāts;
 • nominācijā „Gada inovācija izglītībā” – Laurenču sākumskolas Vērtību projekts;
 • nominācijā „Gada nozīmīgākais izglītības nozares popularizētājs” – Jānis Bukins.

Nomināciju „Par mūža ieguldījumu izglītībā” saņems bijusī Siguldas Valsts ģimnāzijas direktora vietniece Ina Krūmiņa par ilggadēju darbu un mācību organizēšanu Siguldas Valsts ģimnāzijā, par darbu ar talantīgajiem skolēniem, gatavojot viņus olimpiādēm un motivējot izzināt un pētīt savas valsts un novada kultūru, aktualizējot zinātniski pētnieciskā darba iemaņas, kā arī par radošām mācībām latviešu valodas un literatūras stundās un Siguldas Valsts ģimnāzijas vārda popularizēšanu valstī.

Nominanti un citi interesenti laipni aicināti uz svinīgo balvu pasniegšanas ceremoniju! Ieeja pasākumā – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Februāris 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
Siguldas maršruti