Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Koncertizrāde „Mazās muzikālās pasakas” kultūras centrā „Siguldas devons”

Pasākuma datums: 21-10-2019

Pasākuma laiks: 13:00:00

Pirmdien, 21. oktobrī, plkst. 13.00 kultūras centrā “Siguldas devons” gan maziem, gan lieliem apmeklētājiem būs iespēja doties muzikālā ceļojumā koncertizrādē “Mazās muzikālās pasakas”.

Koncertizrādē bērniem būs iespēja iesaistīties pasaku stāstīšanā un dziedāšanā. Pasaku teicēja Karīna izstāstīs gan jaunus, gan jau zināmus stāstus, piemēram, par cirka lauvu Bonifāciju, kurš dodas pār okeānu, lai sastaptu vecmāmiņu, mazo jenotu, kurš mācās būt drosmīgs, kā arī par garo, skaisto pupu, kas ieaug mākoņos.

Daudz jauna varēs uzzināt arī par orķestra instrumentiem, it īpaši par tiem, kuri parasti atrodas orķestra aizmugurē. Instrumentus varēs aplūkot pavisam tuvu un saklausīt, cik daudzveidīgi tie var skanēt, piemēram, marimbu, vibrafonu, tarkšķi, raganellu, perkusijas, kā arī lielas un mazas trompetes.

Koncertizrādi “Mazās muzikālās pasakas” rada Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova un Liepājas simfoniskā orķestra mūziķi – trompetists Jānis Ivuškāns un perkusioniste Marta Kauliņa. Visas koncertizrādē atskaņotās kompozīcijas ir saņēmušas “Zelta mikrofona” balvu kā labākais bērnu albums, mācot bērniem saistošā veidā iepazīt klasisko mūziku ar pasakām. Koncertizrāde iekļauta projekta “Latvijas skolassoma” piedāvājumā.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – 5 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Februāris 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
Siguldas maršruti