Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Dodies dabā droši!
Dodies dabā droši!

Laikā, kad īpaši ieteicams doties svaigā gaisā un ir ne mazums skaistu vietu, kuras rotā ziemas sniega sega - der atcerēties pāris norādes, lai dabas taku un tūrisma objektu apmeklējums būtu drošs! 

 

 • Pirms dodies dabā, pārbaudi, vai plānotais apmeklējuma objekts nav slēgts, seko līdzi informācijai mājas lapā un sociālajos tīklos. Šeit atradīsi informāciju par slēgtajiem dabas objektiem Siguldas novadā un citviet.

 • Izpēti maršrutu, kuru vēlies apmeklēt. Ja tev nepieciešama maršruta karte, to vari ērti lejupielādēt šeit. Lai uzzinātu vairāk, dažiem no objektiem ir pieejami audiogidu stāsti, kurus vari ērti noklausīties Siguldas mobilajā lietotnē pastaigas laikā vai iepazīt iepriekš, klausoties tūrisma mājas lapā.  

 • Pirms dodies - pārliecinies, lai telefons ir uzlādēts un izvēlies maršruta garumu atbilstoši plānotajam laikam, ko vēlies pavadīt dabā, jo šajā gadalaikā ātri satumst. Nepieciešamības gadījumā nodrošinies ar kabatas lukturīti.

 • Nodrošinies ar siltu maltīti līdzņemšanai vai spēcinošām uzkodām. Ja pašam nekas nav sagatavots, vari ieskatīties Siguldas ēdinātāju piedāvājumā.

 • Parūpējies par laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apaviem. Apaviem būtu vēlama neslīdoša zole, jo dabas taku posmos esošie pakāpieni šajā gadalaikā var būt slideni. 

 • Ja vēlies vērot meža dzīvnieku pēdas dabā, vari izmantot šos pēdu noteicējus:
  Dabas aizsardzības pārvaldes izstrādātais dzīvnieku pēdu noteicējs 
  Mežtaka.lv dzīvnieku pēdu noteicēja video

 

Ja tev radušies kādi jautājumi par pieejamajiem objektiem vai dabas takām, vari droši sazināties ar Siguldas novada Tūrisma informācijas centru, rakstot uz info@sigulda.lv vai zvanot uz tālruni 67971335 vai ienāc klātienē Tūrisma informācijas centrā "Gūtmaņala", Turaidas ielā 2a, Siguldā. Vairāk par darba laiku šeit. 

Dodoties dabā, esi sagatavots un labi informēts! Tad pastaiga dabā tev sagādās tikai patīkamas emocijas!

 

 

 


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Marts 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
Siguldas maršruti