Siguldas logo
DE EN RU LV
Sigulda aizrauj
20.11.2017 Diena
0o C, Vējš. 0 m/s
20.11.2017 Nakts
1o C, D Vējš. 1 m/s
21.11.2017 Diena
0o C, DR Vējš. 2 m/s

Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies norvēģu grupa „A-ha”!

Izjūtiet adrenalīnu, traucoties ar bobu ledainajā trasē!

Atklāj Gaujas senielejas ainavu no putna lidojuma ar Zērgli!

Siguldas Sporta centram vilinoši piedāvājumi - nāc ciemos!

Pasākumi Siguldas novadā 2017. gadā

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Sigulda papildina mobilo lietotni ar tūrisma sadaļu
Sigulda papildina mobilo lietotni ar tūrisma sadaļu
Viedtālruņu lietotāju ērtībām Siguldas mobilajā lietotnē turpmāk būs pieejama arī tūrisma sadaļa, kurā apkopota informācija par tūrisma maršrutiem, apskates objektiem un nozares pakalpojumiem.
 
„Sigulda ir Latvijā trešais populārākais tūrisma galamērķis uzreiz aiz Rīgas un Jūrmalas, tādēļ, ņemot vērā tehnoloģiju attīstību un viedtālruņu lietotāju īpatsvaru, vēlamies mūsu viesiem un iedzīvotājiem palīdzēt orientēties plašajā novada tūrisma piedāvājumā. Mobilajā lietotnē ikviens var ērti noorientēties, nosakot savu atrašanās vietu interaktīvā kartē, izzināt novada apskates objektus, aktīvās atpūtas iespējas, amatnieku darbnīcas, apskatei atvērtās saimniecības, ka arī ērti sazināties ar naktsmītnēm un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem,  saņemt informāciju par tuvākajiem tūrisma informācijas centriem vai bankomātiem. Tāpat mobilajā lietotnē ir pieejami vairāki Siguldas un apkaimes kājāmgājēju un velobraucēju maršruti,” lietotnes lietotāju plašo ieguvumu klāstu uzsver „Siguldas Attīstības aģentūras” direktore Laura Skrodele.
 
Kopš Siguldas mobilās lietotnes atklāšanas maijā to šobrīd lejupielādējuši jau vairāk nekā 2000 lietotāji un par vienu no populārākajām kļuvusi lietotnes ierosinājumu sadaļa, kurā iedzīvotāji un viesi ziņo pašvaldībai par novērotajiem trūkumiem, bojājumiem vai citām ķibelēm, ļaujot pašvaldībai operatīvi reaģēt uz ziņoto. Tāpat lietotnes lietotāji iecienījuši arī pasākumu kalendāru, kā arī īpašo piedāvājumu sadaļu – Siguldas novada uzņēmēju izdevīgos piedāvājumus gan apmeklētājiem, gan deklarētajiem novada iedzīvotājiem. 
 
Lai iepazītos ar mobilās lietotnes plašajām piedāvātajām iespējām, aicinām iedzīvotājus uz bezmaksas konsultācijām SIA „Latvijas Mobilais telefons” klientu apkalpošanas centrā Siguldā – tirdzniecības centrā „Šokolāde”, Strēlnieku iela 2.

Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Livonijas ordeņa pils
Pasākumi
 1. Novembris 2017
  P O T C P S S
      01 02 03 04 05
  06 07 08 09 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      
Siguldas maršruti