Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
01.01.1970 Diena
0o C,
23.01.2020 Nakts
6o C,
24.01.2020 Diena
5o C, R R. 6m/s

Džeimss Arturs (James Arthur) Siguldas pilsdrupu estrādē

Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies britu dziedātāja Daido

Pasākumi 2020

Izbaudi braucienu ar vagoniņu!

Ziemas garšu svinēšana 25. janvārī Siguldā

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera februāra aktualitātes
Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera februāra aktualitātes

 Klastera projekta norise

Esam sagatavojuši visiem biedriem līguma pielikumu par sadarbības turpināšanu klastera projekta realizācijā 2015.gadā, kā arī esam sagatavojuši precizētu sadarbības partnera apliecinājuma veidlapu par 2015.gada projekta ietvaros realizējamām aktivitātēm. Visi, kas ir saņēmuši minētos dokumentus, lūdzu, tos parakstīt un nosūtīt uz klastera biroju Raiņa ielā 3, Siguldā, LV2128 vai ienest Siguldas TIC. Apliecinājuma veidlapas mums ir nepieciešamas steidzami, jo tās jāiesniedz LIAA. Paldies visiem, kas to jau ir izdarījuši, kā arī tiem, kas ir pārskaitījuši 2015.gada biedra naudu un citu aktivitāšu (dabas maršrutu izveides, Ski Vidzeme) līdzfinansējumu!

Iespēja iegūt papildus finansējumu klastera projektā

Jau iepriekšējā informācijas vēstulē minēju, ka mūsu realizētajā klastera projektā būs iespēja iegūt papildus finansējumu līdz 100 tūkstošiem EUR. Papildus finansējums jāapgūst līdz šī gada beigām. Līdz ar to biedru grupām rodas iespēja veikt papildus aktivitātes vēl šī projekta ietvaros. Līdzfinansējums, ko jānodrošina ieinteresetajiem biedriem, ir 15%. Lūdzu Jūs pārdomāt iespējamās aktivitātes, kuras vēlētos veikt, un idejas sūtīt uz info@entergauja.org. Ņemot vērā to, ka uz šo brīdi biedrība ir uzņēmusies virkni līgumsaistību (fotogrāfijas, video, web lapas izveide, redaktors, tulkošana utt.) un naudas plūsma ir ļoti saspringta, biedriem būtu jāpriekšfinansē iespējamās papildus aktivitātes. Priekšfinansējumu biedri saņemtu atpakaļ pēc atskaitīšanās LIAA un atskaites pieņemšanas.

Notikumu un jaunumu ievietošana www.entergauja.com

Atgādinu, ka Jūsu uzņēmumu jaunumus un informāciju par pasākumiem, kā arī akcijām gaidu uz e-pastu info@entergauja.org. Informāciju lūdzu sūtīt Word vai citā teksta formātā un to ļoti vēlams papildināt ar vizuālo materiālu – fotogrāfiju vai plakātu (izmērs 900 x 600 pikseļi, vizuālajam materiālam jābūt horizontālam, jo mājas lapa neparedz vertikālu fotogrāfiju pievienošanu).

Šobrīd apkopojam web lapai nepieciešamos papildinājumus un uzlabojumus, lai tos pavasara laikā ieviestu vasarā tā būtu gatava un pilnībā funkcionējoša.

Video izveide

Ir izveidots video ievads. Tos var apskatīt šeit: http://goo.gl/VHhrCr Šobrīd video filmētājiem ir dots uzdevums ievadu pievienot visiem gatavajiem video kopā ar uzņēmuma nosaukumu un tā pakalpojumu raksturojošajām ikonām. Skatīt attēlu blakus.

EnterGauja TV

Ir papildināts EnterGauja TV saturs un pašlaik meklējam kļūdas, lai TV vēl vairāk pilnveidotu.  Chaula TV ir gatavi veidot saturu priekš EnterGauja TV, sākotnēji veidojot studijas raidījumus/intervijas ar Enter Gauja biedriem, bet pēc tam tos nododot mūsu rīcībā. Līdz ar to mēs iegūsim savu unikālu saturu. Atgādināšu, ka TV skatāms šeit: www.entergauja.tv

Mājas lapas apmeklētāju analīze

Līdzīgi kā iepriekšējos mēnešos, atsevišķā failā nosūtu informāciju par www.entergauja.com apmeklētājiem. Februārī web lapa apmeklēta 1572 reizes un tai pieslēgušies 1148 unikālie lietotāji. Tas nozīmē, ka apmeklētāju skaits pakāpeniski aug. 596 web lapas viesi to atraduši caur Google meklētāju, savukārt 411 viesi lapā nokļuvuši, ierakstot precīzu adresi. Salīdzinoši liels apmeklētāju skaits nonācis caur Reiņa trases un Amatas novada mājas lapu. Vidēji katrs viesis web lapā apskatījis 3,19 sadaļas, vidēji lapā pavadot 2 minūtes 56 sekundes. Līdzīgi kā pagājušajā mēnesī - 67% viesu bijuši jauni lietotāji, 33% lietotāji lapā atgriezušies atkārtoti. Lai arī lielākā daļa lapas apmeklētāju ir no Latvijas, tomēr to skatījušies igauņi, lietuvieši, vācieši, somi un amerikāņi. Biežāk meklētie atslēgas vārdi ir: Enter Gauja, Siguldas pilsētas trase, Gauja National park, Siguldas pils, Sigulda tourist information.

Muižu grupas aktualitātes

Starptautiskās tūrisma izstādes Balttour laikā Ķīpsalā no 6. līdz 8.februārim pirmo reizi plašākai sabiedrībai tika prezentēts Muižu grupas zīmols Hidden in Noble Silence. Ir izveidoti divi muižu grupas stendi, kā arī izdots visu 11 muižu buklets četrās valodās (latviešu, angļu, vācu un krievu). Aktivitātē iesaistītās muižas: Bīriņu pils, Dikļu pils, Mālpils muiža, Krimuldas muiža, Ungurmuiža, Kārļamuiža, Valmiermuiža, Vienkoči, Siguldas Livonijas ordeņu pils, Cēsu pils un Turaidas muzejrezervāts. Muižu stendā varēja ieklausīties muižu klusuma skaņās – durvju čikstēšanā, zirgu pakavu klaudzēšanā, vējā…

Muižu grupas piedāvājumi no 13. līdz 15.februārim tika reklamēti arī tūrisma izstādē Tourest Igaunijā.

Izstāžu laikā tika veikta īpaša akcija, tādējādi pastiprināti pievēršot uzmanību zīmolam Hidden in Noble Silence. Muižas lūdza izstāžu apmeklētājus atbildēt uz dažiem jautājumiem (atbildes varēja atrast muižu bukletā) un tos, kas bija pacentušies, palutināja ar saviem īpašajiem piedāvājumiem.

Muižu akcijas rezultāti tika publicēti www.entergauja.com, tādējādi mudinot anketu aizpildītājus ieskatīties mūsu mājas lapā un izpētīt ne tikai muižu, bet visu klastera biedru piedāvājumus. Dienā, kad tika izsūtīti rezultāti, ievērojami pieauga mājas lapas apmeklētāju skaits.

Enter Gauja reklamēšana tūrisma izstādēs

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šajā zīmols Enter Gauja ir pārstāvēts tūrisma izstādēs. Pārstāvību izstādēs nodrošina un ar to saistītos izdevumus sedz pašvaldības (Amatas, Cēsu, Inčukalna, Kocēnu, Līgatnes, Pārgaujas, Siguldas, Valmieras), reklamējot tūrisma iespējas katrā novada vai pilsētā atsevišķi un Enter Gauja reģionā kopumā. Februārī notika 4 izstādes - Reisen Hamburg, Hamburgā, Vācijā, Balttour izstādē tepat Rīgā, Tourest izstādē Tallinā, Igaunijā, un F.RE.E Leisure & Travel, Minhenē, Vācijā. Enter Gauja zīmola popularizēšana turpināsies arī martā, kad ieplānotas trīs izstādes - ITB, Berlīnē, Vācijā, MITT, Maskavā, Krievijā un OTDIH izstāde, Minskā, Baltkrievijā.

Klastera vadības grupas kārtējā sēde

Nākamā klastera vadības grupas sēde notiks 5.martā 11:30 Cēsīs (par norises vietu interesēties, zvanot Aldai 28316007). Sēde ir atklāta un tajā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Informāciju sagatavoja: Alda Bražūne, 28316007

 


 

 

 

 

 

 


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Janvāris 2020
  P O T C P S S
      01 02 03 04 05
  06 07 08 09 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
Siguldas maršruti