Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Koncerts “Vitamīns C”, kurā uzstāsies pianisti Marija Mišela Jaunzeme un Gintars Januševičs koncertzālē “Baltais flīģelis”

Pasākuma datums: 16-10-2020

Pasākuma laiks: 18:00:00

Piektdien, 16. oktobrī, plkst. 18.00 koncertzālē “Baltais flīģelis” norisināsies koncerts “Vitamīns C”, kurā muzicēs pianisti Marija Mišela Jaunzeme un Gintars Januševičs.

Pianistu solo programmas ietver skaņdarbus, kas komponēti tikai Do mažorā:
Friderika Šopēna Mazurkas un Polonēze, Frānsisa Pulenka Novelete Nr.1, Volfganga Amadeja Mocarta Sonāte K. 330 Allegro moderato-Andante cantabile-Allegretto, Johana Sebastiana Baha – Leopolda Godovska Andante, Ērla Vailda Etīde Nr .4 Embraceable You (no cikla “7 Džordža Gēršvina etīdes”) un Ludviga van Bēthovena Sonāte op. 53 Allegro con brio-Introduzione, Adagio molto-Rondo, Allegretto moderato-Prestissimo.

Marija Mišela Jaunzeme ir Latvijas jaunā pianiste, kura šobrīd klavierspēles mācības apgūst Maskavā, Krievijā pie ievērojamās profesores Tatjanas Zelikmanes. Daudzu starptautisku konkursu uzvarētāja ir muzicējusi vairākās Latvijas un Maskavas koncertzālēs, kā arī uzstājusies Theatrum Marcelli Romā, Parīzes konservatorijas zālē un Zalcburgas Mozarteum universitātes Vīnes zālē. Pianiste savieno klavierspēli ar ēģeļu mākslas apguvi un sapņo kādreiz uzstāties kopā ar slaveno Ivetu Apkalnu.

Gintars Januševičs ir starptautiski zināms lietuviešu pianists, kas kopš izcilās uzstāšanās 2004. gadā Monreālā, Kanādā uzsācis aktīvu darbību gan kā virtuozs solists, gan pasniedzējs Lietuvā un Vācijā. Mūziķis ir daudzu konkursu laureāts, muzicējis ar ievērojamiem pasaules orķestriem, sniedzis solokoncertus klasiskās mūzikas festivālos Eiropā. Darbojas starptautisku pianistu konkursu žūrijās. No 2013. gada viņš īsteno īpašu narratīvi-teatrālu atskaņotājmākslinieka virzienu, muzicējot pazīstamākajos Lietuvas un Vācijas mūzikas centros, kā arī citviet pasaulē. Gintars Januševičs atsaucīgi dalās ar jaunajiem pianistiem pieredzē, vadot klavierspēles meistarklases Japānā, Ķīnā, Brazīlijā, Lielbritānijā, Polijā, Moldovā, Rumānijā, Spānijā Itālijā, Izraēlā, Baltijas valstīs. 2017. gadā viņš iedibināja vasaras Klaipēdas Akadēmiju Lietuvā un ziemas Einbekas Akadēmiju Vācijā. Mūziķis Siguldā ar solo koncertu uzstāsies otro reizi.

Ieeja – bez maksas ar īpašām ieejas kartēm. Apmeklētāji ieejas karti var saņemt līdz 15. oktobrim rakstot uz e-pasta adresi rigapiano@gmail.com vai pasākuma dienā koncertzāles “Baltais flīģelis” biļešu kasē. Apmeklētāju skaits ir ierobežots, tādēļ apmeklētāji ieejas karti aicināti saņemt savlaicīgi.


 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Novembris 2020
  P O T C P S S
              01
  02 03 04 05 06 07 08
  09 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            
Siguldas maršruti