Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Garīgās mūzikas koncerts Siguldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Piedalās jauktais koris “Atvars”, diriģents Jānis Baltiņš

Pasākuma datums: 11-10-2020

Pasākuma laiks: 16:00:00

Svētdien, 11. oktobrī, plkst. 16.00 jauktais koris “Atvars” mākslinieciskā vadītāja Jāņa Baltiņa vadībā ielūdz uz visus uz garīgās mūzikas koncertu Siguldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Koncertā skanēs Riharda Dubras, Ērika Ešenvalda, Artura Maskata, Lolitas Ritmanis, Arvo Pērta, Volfganga Amadeja Mocarta, Olas Gjeilo un citu komponistu mūzika.

Pie diriģenta pults koncertā būs Jānis Baltiņš un Ilmārs Millers, koncertmeistare – Mareta Beitika. Solo izpildīs Kristīne Baltiņa, bet par muzikālo pavadījumu rūpēsies Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas jaunie mūziķi – Elza Anete Bauerniece, Agnese Greitāne, Kristaps Laucis, Alma Sedleniece un Nikola Valaine.

Jānis Baltiņš – diriģents un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas kordiriģēšanas katedras vadītājs – kori “Atvars” izveidoja 1993. gadā. Kopš tā laika koris piedalījies visos Dziesmu svētkos, aizstāvējis Siguldas novada godu un plūcis laurus dažādos kormūzikas konkursos un festivālos gan Latvijā, gan ārvalstīs. 2018. gadā Dziesmu svētku skatē jauktais koris “Atvars” iekļuva starp 20 finālistiem 200 koru konkurencē.

Ieeja koncertā – bez maksas.Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Novembris 2020
  P O T C P S S
              01
  02 03 04 05 06 07 08
  09 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            
Siguldas maršruti