Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Anetes Felkeres un Ata Priedīša grāmatas “Zēns, meitene, internets un gadījums. Satikšanās” atklāšana Siguldas pagasta Kultūras nama āra lasītavā

Pasākuma datums: 18-09-2020

Pasākuma laiks: 18:00:00

 
Piektdien, 18. septembrī, plkst. 18.00 Siguldas pagasta Kultūras nama āra lasītavā notiks Anetes Felkeres un Ata Priedīša (Andra Marta) grāmatas “Zēns, meitene, internets un gadījums. Satikšanās” atklāšana. Šī grāmata ir turpinājums jau izdotajām grāmatām  “Zēns, meitene, internets un gadījums” un “Kas notika pirms “Reiz bija””. Grāmatas piemērotas lasīšanai bērniem un jauniešiem.

Pavisam nesen Latvijas bibliotekāru aptaujā grāmata “Zēns, meitene, internets un gadījums” ieguva augstu novērtējumu. Šī grāmata tika iekļauta 25 jauniešiem ieteikto grāmatu sarakstā. Šai sarakstā ir arī tādas visā pasaulē populāras grāmatas kā “Harijs Poters” un “Toma Sojera piedzīvojumi”.

Pasākumā piedalīsies abi autori, izdevniecības “Ezerrozes grāmatas” vadītāja Agnese Piļāne, Siguldas 1. pamatskolas skolotāja Laila Adziļča ar savas klases skolniekiem un bērnu vokālā grupa “Zibsnis”.

Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums norisināsies Siguldas pagasta Kultūras namā.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Novembris 2020
  P O T C P S S
              01
  02 03 04 05 06 07 08
  09 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            
Siguldas maršruti