Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Kultūras centra “Siguldas devons” trešās sezonas atklāšana. Muzikāla leļļu teātra izrāde “Brīnuma stabulīte”

Pasākuma datums: 13-09-2020

Pasākuma laiks: 12:00:00

No 11. līdz 13. septembrim ar aizraujošu un daudzveidīgu programmu tiks atklāta kultūras centra “Siguldas devons” trešā sezona. Jaunā sezona turpinās iesākto ceļu jaunas pieredzes veidošanā, formas daudzveidības meklēšanā, kā arī veiksmīgas partnerības un sadarbības projektu īstenošanā.

Kultūras centra “Siguldas devons” direktore Jolanta Borīte par jauno sezonu stāsta: “Esam gatavi turpināt pārsteigt, aizraut un vilināt savu skatītāju kultūras notikumu pasaulē, īpaši akcentējot dažādas iespējas veidot savas vēlmes, emocijas un sajūtas. “Siguldas devons” tiek veidots kā iespēju vieta, kā satikšanās vieta, kā izaugsmes vieta, kā jaunu atklāsmju vieta. Mēs ļoti gaidām satikšanos un darām visu, lai šī tikšanās būtu iespējama.”

13. septembrī plkst. 12.00 bērni aicināti uz muzikālu leļļu teātra izrādi “Brīnuma stabulīte”. Tas būs stāsts par pasaku mežu, kur dzīvo brīnumaini zvēri, kas dara brīnumu lietas. Izrādes autors ir Pēteris Trups, komponists – Andris Eniņš, režisore – Agita Lieldidža.

Ieeja – bez maksas.

 

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Novembris 2020
  P O T C P S S
              01
  02 03 04 05 06 07 08
  09 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            
Siguldas maršruti