Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Atvērtais basketbola treniņš ar Kristapu Janičenoku Raiņa parkā

Pasākuma datums: 15-07-2020

Pasākuma laiks: 18:00:00

Trešdien, 15. jūlijā, plkst. 18.00 Raiņa parkā atvērto treniņu visiem interesentiem vadīs leģendārais basketbolists Kristaps Janičenoks. Janičenoks savas profesionāļa gaitas noslēdza pērn. Karjeras laikā viņš Latvijas izlasi pārstāvēja sešos Eiropas čempionātos, izlases rindās sakrājot 140 spēles un 1376 punktus, kas ir ceturtais visu laiku augstākais rādītājs.

Atvērtais treniņš būs nodibinājuma “R.R. fonds” nākamā vasaras aktivitāte Raiņa parkā. Aizvadītajā piektdienā pasākumu sezonu atklāja atvērtais treniņš ar Latvijas sieviešu izlases galveno treneri Mārtiņu Gulbi.

Fonds vāc līdzekļus, lai Siguldas novada Sociālā dienesta redzeslokā esošie bērni no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm septembrī varētu uzsākt un turpināt basketbola treniņus Siguldas Sporta skolā un viņiem būtu iegādāts viss nepieciešamais inventārs un nosegti visi nepieciešamie maksājumi līdz pat 2021. gada septembrim. Atbalsta komplektā ietilps visi dalības maksu maksājumi un inventāra (apavi, bumba, divi treniņu formas komplekti) iegāde. Šā mērķa īstenošanai jau saziedoti 1414,77 eiro.  

Treniņš ar Kristapu Janičenoku būs pieejams visiem interesentiem, iepriekš piesakot dalību pie “R.R. fonds” dibinātāja Raimonda Rudzāta, rakstot ziņu lietotnē “Whatsapp” uz tālruņa numuru 26368545. Treniņš bez maksas, bet ar brīvprātīgu iespēju ziedot.

Informāciju sagatavoja:
Nodibinājums “R.R. fonds”

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti