Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Dubultprieka tirdziņš Stacijas un Raunas ielas krustojumā, Siguldā

Pasākuma datums: 11-07-2020

Pasākuma laiks: 10:00:00

Sestdien, 11. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 15.00 zaļajā zonā Stacijas un Raunas ielas krustojumā pie Siguldas tirgus norisināsies Siguldā pirmais Dubultprieka tirdziņš, kurā apmeklētājiem iespējams iegādāties dažādas lietas: apģērbus, apavus, velosipēdus, lustras, mēbeles, spoguļus, interjera priekšmetus, bērnu ratus, autokrēsliņus, sadzīves tehniku, datortehniku, visu dārzam, grāmatas, personīgās kolekcijas un citas lietas. Tirdziņa apmeklējums ir bez maksas.

Tirdziņu svinīgi atklās novadnieks, pasākumu vadītājs Valters Krauze. Tāpat pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties konkursos.

Ja ir vēlme piedalīties tirdziņā kā dalībniekam, iepriekš jāpiesakās, aizpildot pieteikumu šeit. Vietu skaits ir ierobežots; dalības maksa – 9 eiro. Tirdziņā pārdevēji ierodas ar savām automašīnām un tirgojas blakus tām, preces novietojot savos bagāžniekos, uz saviem līdzpaņemtajiem galdiem vai statīviem.

Tirdziņa organizatori stāsta, ka ideja radusies bērnu kopšanas atvaļinājuma laikā, kad ikdienā uzskatāmi redzams, cik īss mūžs ir lietām – ik pēc pāris mēnešiem mainās vajadzības, mājās uzrodas daudz lieku mantu, kas aizņem vietu. Īstenojot tirdziņu, organizatori iedvesmojās no amerikānietes Denijas Džonsones (Dani Johnson), kura uzauga nabadzīgā ģimenē, divdesmit viena gada vecumā kļuva par bezpajumtnieci, taču jau divdesmit trīs gadu vecumā nopelnīja savu pirmo miljonu. Šobrīd Denija ir laimīgi precējusies piecu bērnu māte, kā arī vairāku miljoniem dolāru vērtu uzņēmumu īpašniece.

Dubultprieka tirdziņu organizē SIA “Z Risinājumi”. Paredzēts, ka tirdziņš norisināsies katru otro un ceturto jūlija un augusta sestdienu – 11. un 25. jūlijā, 8. un 22. augustā. Tālrunis informācijai 25985463.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti