Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Atvērtais basketbola treniņš kopā ar Mārtiņu Gulbi Raiņa parkā

Pasākuma datums: 10-07-2020

Pasākuma laiks: 18:30:00

Piektdien, 10. jūlijā, plkst. 18.30 Raiņa parkā atvērto basketbola treniņu vadīs Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris un vairāku Latvijas NBA basketbolistu individuālās meistarības slīpētājs Mārtiņš Gulbis.

Treniņš būs pieejams visiem interesentiem neatkarīgi no vecuma, dzimuma un meistarības līmeņa. Treniņš būs vērsts uz individuālās meistarības slīpēšanu. Dalībniekiem obligāti līdzi jāņem sava bumba un dalība treniņā pirms tam jāpiesaka pie Raimonda Rudzāta, rakstot ziņu lietotnē “Whatsapp” uz tālruņa numuru 26368545.

Treniņš ir bez maksas, taču būs brīvprātīga iespēja ziedot nodibinājumam “R.R. fonds”. Pasākums ir viena no nodibinājuma “R.R. fonds” vasaras aktivitātēm. Fonds tika nodibināts jūnijā, un tā pirmā iniciatīva ir vākt ziedojumus, lai Siguldas novada Sociālā dienesta redzeslokā esošie bērni no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm septembrī varētu uzsākt basketbola treniņus Siguldas Sporta skolā un viņiem būtu iegādāts viss nepieciešamais inventārs un nosegti visi nepieciešamie maksājumi līdz pat 2021. gada septembrim. Patlaban šim mērķim jau ir saziedoti 1287,77 eiro, kas ļaus pilnībā apgādāt vismaz trīs bērnus, kas izteikuši vēlmi septembrī sākt trenēties basketbolā.

Ziedojumu vākšana turpināsies līdz pat augusta beigām un atvērto treniņu vadīšanai Raiņa parkā piekrituši arī citas Latvijas basketbola personības. Tie tiks izziņoti katrs atsevišķi neilgi pirms viņu viesošanās Siguldā.

Informāciju sagatavoja:
Nodibinājums “R.R. fonds”

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protoklu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti