Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Dokumentālā filma “Laimīgā filma” kultūras centrā “Siguldas devons”

Pasākuma datums: 11-12-2019

Pasākuma laiks: 19:00:00

Trešdien, 11. decembrī, plkst. 19.00, kultūras centrā “Siguldas devons” būs iespēja noskatīties patiesu, radošuma, humora un emociju piepildītu dokumentālo filmu “Laimīgā filma” (The Happy Film, 2016), aicinot skatītāju palūkoties uz savu dzīvi un ikdienā pieredzētajām sajūtām.

Filma stāsta par austriešu dizaineri Stefanu Zagmaisteru, kurš dzīvo savā sapņu pilsētā Ņujorkā. Stefanam veicas darbā, kurā viņš veido albumu vāciņus mūzikas grupai “The Rolling Stones”, mūziķim Jay-Z un citiem. Taču nedod mieru sajūta, ka viņš varētu būt kas vairāk, tādēļ Stefans nolemj pats sevi pārvērst par dizaina projektu. Viņš veic trīs eksperimentus ar meditāciju, terapiju un narkotikām, bet reālā dzīve iejaucas procesā – mākslu, mīlestību un nāvi nav iespējams atdalīt vienu no otra. Stefana unikālie dizaini un sāpīgā personiskā pieredze atklāj viņa raksturu visā tā krāšņumā.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā; filmas ilgums – 95 minūtes. Režisori: Hillmans Kērtiss (Hillman Curtis), Bens Neibors (Ben Nabors), Stefans Zagmaisters (Stefan Sagmeister).

Biļetes pieejamas kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – 2 eiro. Filmu nav ieteicams apmeklēt skatītājiem, kas jaunāki par 14 gadiem.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Oktobris 2020
  P O T C P S S
        01 02 03 04
  05 06 07 08 09 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  
Siguldas maršruti