Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Mīlētākās pilsētas svētki. Siguldas novada izglītības iestāžu labdarības „Mākslas un jaunrades darbu andele” un koncerts Siguldas pils kompleksā

Pasākuma datums: 02-06-2019

Pasākuma laiks: 11:00:00

Mīlētākās pilsētas svētku izskaņā, svētdien, 2. jūnijā, no plkst. 11.00 līdz 14.00 Siguldas pils kompleksā svētku norisi bagātinās visu Siguldas novada izglītības iestāžu kopīgi rīkotā akcija „Mākslas un jaunrades darbu andele”. Šogad iegūtie līdzekļi tiks ziedoti smilšu kastes iegādei Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centram.

Siguldas novada izglītības iestāžu bērni un viņu skolotāji būs sagatavojuši pašu rokām radītus darbus, kurus būs iespēja iegādāties par ziedojumiem, lai par savāktajiem līdzekļiem sociālo rehabilitāciju un ikdienas sadzīvi padarītu piemērotāku gados jaunākajiem centra bērniem.

Pasākumā piedalīsies bērni un jaunieši no Mākslu skolas „Baltais flīģelis”, Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas 1. pamatskolas, Laurenču sākumskolas, Mores pamatskolas, Allažu pamatskolas, Siguldas Valsts ģimnāzijas, Siguldas Sporta skolas, Siguldas novada Jaunrades centra, Siguldas pirmsskolas izglītības iestāžu „Saulīte”, „Tornīši”, „Pīlādzītis”, „Pasaciņa” audzēkņi, kā arī vokālās studijas „Siguldiņa” mazie dziedātāji. Ar defilē programmu uzstāsies Siguldas jauniešu pūtēju orķestris „Sudrabskaņa”, ko vada Elmārs Rudzītis un Arnis Šmitiņš. Īpaši pārsteigumi gaidīs apmeklētājus, jo pasākumā būs iespēja tikties ar īstu burvju mākslinieku Robiju Trankali.

Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centrs darbojas kopš 2001. gada. Gadā vidēji rehabilitācijas kursu iziet 150 bērni. Centrs ir viena no septiņām institūcijām Latvijā, kas par valsts budžeta līdzekļiem nodrošina sociālo rehabilitāciju no prettiesiskām darbībām cietušiem nepilngadīgajiem.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Jūlijs 2020
  P O T C P S S
      01 02 03 04 05
  06 07 08 09 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
Siguldas maršruti