Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Mīlētākās pilsētas svētki. Valtera Krauzes vasarnīca – koncerts „Ko mīl siguldietis” Svētku laukumā

Pasākuma datums: 01-06-2019

Pasākuma laiks: 20:00:00

Svētku laukumā sestdien, 1. jūnijā, plkst. 20.00 Mīlētākās pilsētas svētku laikā īpaša svētku vasarnīca pulcēs mūziķus, aktierus un dziedātājus, kas izdziedās dažādu laiku latviešu komponistu skaistākās dziesmas par mīlestību. Netrūks arī pārsteigumu, tostarp labi zināmi hiti negaidītā izpildījumā.

Siguldu par savu pilsētu sauc arī aktieris, televīzijas un radio raidījumu vadītājs Valters Krauze, kurš jau kādu laiku sevi var pieskaitīt siguldiešu pulkam, tāpēc svētku virsvadītāja loma šogad tiks uzticēta viņam. Sestdienas vakarā Valters Krauze durvis vērs svētku muzikālajai vasarnīcai, kurā kopā ar saviem viesiem izpētīs, kāds ir Siguldas mīlētāja portrets, kādi patiesībā ir viņa raksturīgākie tikumi un ieradumi.

Koncertā piedalīsies Kristapa Krievkalna mūziķu apvienība, dziedātāji Dināra Rudāne, Elza Rozentāle, Atis Ieviņš un Miks Dukurs, Karīna Tropa, Vineta Elksne un Alise Kante, kā arī Dailes teātra aktieri Lelde Dreimane un Gints Grāvelis.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Jūlijs 2020
  P O T C P S S
      01 02 03 04 05
  06 07 08 09 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
Siguldas maršruti