Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
20.07.2019 Diena
21o C, ZR ZR. 3m/s
20.07.2019 Nakts
16o C, ZA ZA. 1m/s
21.07.2019 Diena
25o C, D D. 2m/s

Izbaudi dabas ainavas, dodoties braucienā ar velosipēdu!

XXVII Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki

Pasākumu kalendārs 2019

Lido kā putns AERODIUM vēja tunelī

Vasaras sezonas aktivitātes aizrauj!

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Radošās grupas „Dzejas Rupors” dalībnieku performance „Dzejas Rupors.LIVE /// Saiet Sliedēs” AS „Pasažieru vilciens” lasītavas vagonā

Pasākuma datums: 24-03-2019

Pasākuma laiks: 12:30:00

Pasaules dzejas dienas ietvaros, 24.martā, notiks īpaša radošās grupas „Dzejas Rupors” dalībnieku performance „Dzejas Rupors.LIVE /// Saiet Sliedēs” AS „Pasažieru vilciens” lasītavas vagonā. Imanta Ziedoņa muzeja iniciētā vilciena lasītava „Ceļā ar grāmatu” aties no Rīgas Centrālās stacijas plkst.12.30 uz Siguldu un plkst.14.02 dosies atpakaļ uz Rīgu.

„Dzejas Rupors.LIVE /// Saiet Sliedēs” programmā paredzēta ne tikai „Dzejas Rupora” autoru dzejas lasījumi, bet arī autoru sirdīm tuvākie dižgaru darbi. Kā ierasts, pasākums neformālā gaisotnē pulcēs prieku, smieklus un sagādās pārsteigumus. Lokomotīves vadītāja lomā iejutīsies dzejnieks Dainis Deigelis. Plašāka informācija par pasākumu pieejama šeit.

Starptautiskā festivāla „Dzejas dienas 2018” ietvaros pagājušajā rudenī sociālajā tīklā Facebook norisinājās akcija „Dzejas Rupors”, kuras laikā ikviens bija aicināts septiņās dienās ne tikai uzrakstīt un publicēt septiņus dzejoļus, bet arī ikvienam interesentam tika dota iespēja gūt profesionālu dzejnieku komentārus un ieteikumus. Gandarīti par neatkārtojamo pieredzi un gūtajām zināšanām dalībnieki lūdza turpināt grupas radošās aktivitātes. Šopavasar Rupora dzejnieki aicina jau uz trešajiem dzejas lasījumiem klātienē.

Lai mudinātu cilvēkus lasīt vilcienā un laiku ceļā pavadīt saturīgi, Imanta Ziedoņa muzeja bibliotēka projekta „Ceļā ar grāmatu” ietvaros, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un AS „Pasažieru vilciens” dīzeļvilciena sastāvā atklājusi pirmo lasītavu. Ar trīs grāmatu plauktiem un vairākiem desmitiem grāmatu aprīkotais vilciena sastāvs no janvāra kursē arī virzienā uz Siguldu, dodot iespēju cilvēkiem lasīt vilcienā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Jūlijs 2019
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
Siguldas maršruti