Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Mārcis Auziņš koncetrprogrammā „Aizrautība” kultūras centrā „Siguldas devons”

Pasākuma datums: 15-03-2019

Pasākuma laiks: 19:00:00

15.martā plkst.19.00 kultūras centrā „Siguldas devons” notiks ģitārista Mārča Auziņa koncerts „Aizrautība”.

Janvāra izskaņā klajā nācis ģitārista Mārča Auziņa otrais studijas solo albums „Aizrautība”, kurā apkopoti mūziķa skaņdarbi, kas tapuši pēdējo divu gadu laikā. Albumā „Aizrautība” ir Mārča Auziņa komponēti skaņdarbi, kas papildināti ar divām kaverversijām – Viļņa Krieviņa skaņdarbam „Meitenei kafejnīcā” un Imanta Kalniņa „Dūdieviņš”. Albumam dots nosaukums „Aizrautība”, kas ir Mārča Auziņa vadmotīvs ne tikai radot mūziku, bet arī spēlējot kopā ar citiem kolēģiem un piedaloties priekšnesumos.

Tas ir liels izaicinājums un reizē unikalitāte, kad tikai viens mākslinieks spēj noturēt skatītāju uzmanību ar savu priekšnesumu vairāk nekā stundas garumā, šajā gadījumā – ar ģitārspēles virtuozitāti. Lai to varētu izdarīt, ir jāpavada garas stundas mēģinājumos, jāizjūt publika, jāspēj ļauties mirkļa burvībai.

Biļetes iespējams iegādāties šeit, visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra „Siguldas devons” biļešu kasē. Biļetes cena – no 12 līdz 15 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, pērkot biļeti iepriekšpārdošanā, 10% atlaide.

 

Koncerta laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Oktobris 2020
  P O T C P S S
        01 02 03 04
  05 06 07 08 09 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  
Siguldas maršruti