Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Atjaunots Enter Gauja ceļvedis
Atjaunots Enter Gauja ceļvedis

Visi populārākie Gaujas Nacionālā parka apskates objekti atrodami tūrisma ceļvedī, kas atjaunots latviešu, igauņu, angļu, vācu un krievu valodā.

 

Tajā atradīsiet ieteikumus brīvdienu aktivitātēm Gaujas Nacionālajā parkā – laivu, pārgājienu un velo maršrutus, dabas vērošanas ieteikumus, informāciju par pasākumiem, vēstures, dabas, kultūras apskates objektiem, muzejiem, radošajām darbnīcām un slēpošanas trasēm. Bukletā atzīmētas vietas, kurās var “noķert adrenalīnu”, pārbaudot savas robežas, lecot ar gumiju vai lidojot vēja tunelī, vietas, kuras var apmeklēt kopā ar bērniem vai baudīt klusuma skaņas divvientulībā.

  

“Enter Gauja”  apvieno stāstiem un noslēpumiem bagātu reģionu pašā Latvijas sirdī. Kopš neatminamiem laikiem tas bijis leģendāru dabas un cilvēku notikumu epicentrs. Vēstures elpu un dabas pirmatnīgumu šeit caurauž dzīva kultūras vide un daudzveidīgās aktīvās atpūtas iespējas.

 

  

Bukletu izdevis Gaujas Nacionālā parka tūrisma klasteris sadarbojoties ar Inčukalna, Siguldas, Līgatnes, Amatas, Cēsu, Priekuļu, Pārgaujas, un Kocēnu novadu un Valmieras pilsētas pašvaldībām.

Gaujas Nacionālā parka tūrisma klasteris izveidojis tūrisma zīmolu Enter Gauja, lai paaugstinātu reģiona konkurētspēju starptautiskā tirgū, palielinātu apmeklētāju uzturēšanās laiku, kā arī nodrošinātu ilgtspējīgu reģiona attīstību vienotā tūrisma galamērķī – Gaujas NP. Zīmols “Enter Gauja” tika atklāts 2013.gada sākumā un tas tapis LIAA atbalstītā projekta „Gaujas NP tūrisma klastera attīstība” ietvaros, kuru finansē arī tūrisma uzņēmēji un atbalsta parka teritorijā esošās pašvaldības. 

 

Papildus:

www.entergauja.lv

Mobilā lietotne


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Jūlijs 2020
  P O T C P S S
      01 02 03 04 05
  06 07 08 09 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
Siguldas maršruti